Yeni Bir Mod, GTA Vice City Haritasını GTA 5’e Getiriyor

 Yeni Bir Mod, GTA Vice City Haritasını GTA 5’e Getiriyor

GTA Vice City’nin Miami’den uyarlanan manzarasını özleyenlerdenseniz, Vice Cry Remastered modu tam size nazaran. Bir devrin fırtınalar estiren oyunu, GTA 5’te tekrar hayat buluyor. Vice Cry Remastered modu, Vice City haritasını GTA 5’e uyarlayarak oyuna birkaç yeni hizmet de ekliyor.

Bu DLC boyutlundaki mod, Vice City’deki iç mekanlardan yol haritalarına, çeşitli binalardan 3D neon usulüne kadar her şeyi içeriyor. Ayrıyeten mod, yeni modeller, dokular, çeşitli grafik ayarlamaları, otomobiller, kişisel kümeler ve ortamlar, şahsi senaryolar ve daha fazlasını GTA 5‘e taşıyor. Lunchxbles’ın Vice Cry Remastered modu, aşağıdaki görüntüde göreceğiniz üzere hayli etkileyici. Velev, Vice City hiç bu kadar yeterli görünmemişti diyebiliriz.

Videoda kentten birkaç manzara da gösteriliyor.  Palmiye ağaçları, neon ışıklar ve sahiller, GTA 5’in teknolojisiyle korkunç görünüyor. Son olarak Tommy Vercetti’nin de eklenmesiyle nostalji tamamlanıyor. Vice Cry Remastered’da günün farklı saatlerindeki manzaralardan yağmur fırtınasına kadar her şey göz alıcı formda tasarlanmış. PC oyuncuları Vice Cry Remastered’i gta5-mods.com adresinden indirebilirler.

Vice City haritasını GTA 5’e getiren Vice Cry Remastered medyası

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek