Ana sayfa Mobil XCOM 2 Collection bugün iPhone’lara geliyor

XCOM 2 Collection bugün iPhone’lara geliyor

IPhone'lara bugün gelen XCOM 2 Collection, Android cihazlara da gelecek. Ancak oyunu geliştirmekte olan stüdyo olan Freal Interactive, Android için tarih paylaşmış değil ve bu sene Android cihazlara oyunun gelmesi beklenmiyor.

14
0

XCOM 2 Collection, 5 Kasım yani bugün itibariyle iOS platformuna geliyor. Kullanıcılar, App Store üzerinden oyunu indirebilecek. Oyunu oynayabilmek için iPhone 7 Plus ve üzeri bir iPhone modeli yeterli. IPadOS için de yayınlanacak olan oyun, iPad Mini 5. Jenerasyon ve üzeri modelleri destekliyor.

Oyunu indirmeden önce iOS güncellemesine dikkat etmelisiniz. XCOM2 Collection, iOS 13.1 ve üzeri iOS sürümlerinde problemsiz çalışıyor. Oyunun kapladığı alan ise bir hayli yüksek. Oyunu indirmek isteyenler, 8.5 GB dosya boyutuyla karşılaşıyor. Diğer bir deyişle, oyunu problemsiz indirmek için iPad veya iPhone’unuzda 18 GB boş alan bırakmanızda fayda var.

XCOM 2 Collection bugün iPhonelara geliyor

IPhone’lara bugün gelen XCOM 2 Collection, Android cihazlara da gelecek. Ancak oyunu geliştirmekte olan stüdyo olan Freal Interactive, Android için tarih paylaşmış değil ve bu sene Android cihazlara oyunun gelmesi beklenmiyor.