Ana sayfa Giyilebilir Teknoloji Xbox Series X için Razer’dan yeni oyuncu kulaklığı

Xbox Series X için Razer’dan yeni oyuncu kulaklığı

Xbox Kablosuz ve Bluetooth 5.0 kullanan Kaira Pro, yeni Xbox Series X | S'ye dongle gerekmeden, Windows 10 PC ve Android telefon veya tabletlere de Bluetooth 5.0 aracılığıyla bağlanabiliyor.

22
0

TriForce Titanium 50mm sürücülere sahip olan ve HyperClear Supercardioid mikrofonla dikkat çeken ürün, Xbox Kablosuz ve Bluetooth 5.0 bağlantısıyla geliyor. Ürün, hem Xbox Series X | S hem de bulut oyuncuları için geliştirildi.

Xbox Kablosuz ve Bluetooth 5.0 kullanan Kaira Pro, yeni Xbox Series X | S’ye dongle gerekmeden, Windows 10 PC ve Android telefon veya tabletlere de Bluetooth 5.0 aracılığıyla bağlanabiliyor.

İkili mikrofon tasarımı ile Kaira Pro, sesli sohbet için çıkarılabilir Razer HyperClear Supercardioid Mic’e sahip. Dışarıdayken ana mikrofon çıkarılarak kulaklığın içine gizlenmiş ayrı, yerleşik bir mobil mikrofon otomatik olarak sesli iletişimi devralırken Razer TriForce Titanium 50mm sürücüleri de ürünün öne çıkan bir diğer özelliği.

Xbox oyuncuları, EQ ön ayar düğmesi aracılığıyla, düşmanın ayak sesleri gibi oyun içi sesi geliştirmek için FPS Modu gibi dört ekolayzer ön ayarı arasında geçiş yapabiliyor veya Bas Modu’nu seçebiliyor.

KAIRA PRO DESIGNED FOR XBOX:

Kulaklıklar

Mikrofon

Menzil

Ürün Gereksinimleri