Witcher Dizisi İçin Resmi Podcast Yayınlanacak

 Witcher Dizisi İçin Resmi Podcast Yayınlanacak

Geçtiğimiz ayın sonlarına hakikat Netflix ekranlarında yayın hayatına başlayan The Witcher, yayınlanmasının akabinde şimdi 1 ay dahi geçmemesine karşın 2019’un en tanınan prodüksiyonlarından biri olmayı başardı. Serinin Netflix üzerindeki izlenme sayıları bir yana toplumsal medyada da son periyotların en çok konuşulan prodüksiyonlarından biri olmayı başardı.

Dizinin popülerliğiyle hakikat orantılı olarak Steam üzerinden The Witcher 3 oyununu eşzamanlı oynayanların sayısı da bu ay içerisinde 100 bin civarına ulaştı ki bu sayı, oyunun birinci lansmanındaki oyuncu sayısından bile daha yüksek bir sayı. Serinin hayranlarının bu ilgisine kayıtsız kalamayan yapımcı Lauren S. Hissrich de yepisyeni resmi bir podcast için çalıştıklarını duyurdu.

The Witcher podcast’i önümüzdeki hafta yayınlanacak:

Resmi duyuruyu Twitter hesabı üzerinden yapan Lauren S. Hissrich, yaptığı açıklamada bir vadedir yeni podcast için çalıştıklarını ve birinci kısmın önümüzdeki hafta geleceğini duyurdu. “Behind The Scenes” olarak isimlendirilen Witcher podcast’i için işaret edilen net tarih ise 8 Ocak 2020.

Yayınlanacak bu podcast’te sahne gerisinde yaşananlardan çekim ekibine ve serinin oyuncularına kadar pek çok farklı içerik bulunacak. Öte yandan bu podcast, seri hakkında en çok merak edilen “yazarların bu işi nasıl ortaya çıkardığı” ve “karakterin imza kıyafetine ilham veren şeyin ne olduğu” üzere sorulara cevap verecek.

The Witcher’ın birinci sezonunda 8 kısım bulunuyor. Yayınlanan birinci dönemiyle milyonların beğenisini kazanan prodüksiyon, bu muvaffakiyetinin armağanı olarak Netflix’ten 2. seri onayını almayı başardı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek