Westworld’ün 3. Sezonu 15 Mart’ta Yayınlanacak

 Westworld’ün 3. Sezonu 15 Mart’ta Yayınlanacak

Yakın hengam sonra Tenet adlı yeni sineması ile önümüze çıkmaya hazırlanan ünlü direktör Christopher Nolan’ın kardeşi Jonathan Nolan ve eşi Lisa Joy’un hayata geçirdiği Westworld, birinci iki serisiyle büyük beğeni toplamıştı. HBO’nun Game of Thrones’tan sonraki en büyük girişimi olan bilim kurgu serisi, nihayet geri dönüyor.

HBO, ardında pek çok soru işareti bırakarak seri finaline giren Westworld’ün üçüncü döneminin 15 Mart tarihinde yayınlanacağını açıkladı. Merakla beklenen seriye dair en heyecan verici gelişme, Breaking Bad serisinde canlandırdığı Jesse Pinkman karakteriyle hayatımıza giren Aaron Paul’un oyuncu takımına katılması olsa gerek.

Stüdyo, Westworld üçüncü seri çıkış tarihini, yakın gelecekte yerküreyi kaosa sürükleyecek bir seri felaketin kronolojik sıralamasını içeren bir fragmanla duyurdu. ABD’nin 45’inci Başkanı’nın seçilmesi, Rusya’da patlak veren 2. bir iç savaş, yerkürenin dört bir yanındaki ekolojik felaketler, ahir global çapta mega bir kaosun basamakları olacak.

Westworld’ün ortak yaratıcısı Jonathan Nolan, geçen yıl San Diego Comic-Con’da yaptığı açıklamada, yeni serinin Ridley Scott’ın kült bilim kurgu sineması Blade Runner‘dan kısmen ilham aldığını ve distopik bir geleceğe odaklanacağını söylemişti. Yukarıda da belirttiğim üzere, Westworld’ün 2. serisi birtakım büyük soruların yanıtlarını verse de, aslında bu çok daha büyük gizemlere kapı açtı.

Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson ve Luke Hemsworth, üçüncü seride rollerine geri dönecekler. Bu isimlere ek olarak, Aaron Paul, Jefferson Mays, Scott Mescudi ve Lena Waithe üzere isimler de Westworld’ün üçüncü dönem takımında mahal alacak. Westworld’ün üçüncü serisi, 15 Mart 2020 tarihinde yayınlanacak.

Westworld 3. sezon tanıtım görüntüsü:

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek