Twitch Prime’ın Yeni Apex Legends Kostümü Ortaya Çıktı

 Twitch Prime’ın Yeni Apex Legends Kostümü Ortaya Çıktı

Apex Legends’ın gerisindeki firmalar olan EA ve Respawn Entertainment ile bir iş birliği içerisinde olan Twitch, bu paydaşlık kapsamında Twitch Prime kullanıcılarına farklı cinste Apex Legends ögeleri dağıtıyor. Bu ögeler, bazen oyun içi silah kozmetiği bazense karakter kostümleri olabiliyor.

Geçtiğimiz aralık ayında Crypto karakterine ilişkin ‘Cyber Attack’ kostümünü fiyatsız bir biçimde elde eden Twitch Prime kullanıcıları, 16 Ocak’ta gelecek olan 2. oyun içi eşyayı merakla bekliyorlardı. Şimdi hangi kostümün geleceği resmen açıklanmasa da bir Twitter kullanıcısı, 16 Ocak’ta kullanıcılara sunulacak olan yeni kozmetik eşyayı ortaya çıkardı.

Yeni Twitch Prime armağanı, 16 Ocak’ta erişilebilir olacak:

Caustic’e ilişkin olduğunu gördüğümüz bu yeni kostüm, şimdiye kadar gördüğümüz en düzgün kostümlerden biri değil lakin al ve bordo tonlarıyla Apex Legends’ın yeni aktifliği olan Grand Soirée Arcade’e tam manasıyla uyduğunu söyleyebiliriz. 3. dönemin bitişiyle başlayacak olan bu yeni aktiflikte oyuncular, birbirinden farklı pek çok yeni aktiviteyle karşılaşacak. Bununla birlikte aktifliğe şahsi pek çok kozmetik eşyanın da oyuna ekleneceği söyleniyor.

Özellikle Pathfinder kahramanına odaklanılacağı söylenen bu aktiflik, 14 Ocak’ta PS4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir hâle geldi. 28 Ocak’a kadar sürecek olan aktiflik boyunca her iki günde bir oyuncuları bekleyen farklı ‘Limited Time’ modları oyuna eklenecek.

16 Ocak’ta erişilebilir olan bu yeni kozmetik eşyayı elde edebilmek için oyuncuların etkin bir Twitch Prime aboneliğine sahip olmaları ve Twitch hesaplarını EA hesaplarıyla ilişkilendirmeleri gerekiyor. Hesaplar birbirine bağlandıktan sonra yapılması gereken şeyse Twitch Prime’ın sitesine giderek Apex Legends sahifesini ziyaret etmek. Daha sonrasında aylık armağanınızı bu sahife üzerinden talep edebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek