Türkiye’de ‘Yılın En İtibarlı Otomobil Markası’ Belli Oldu

 Türkiye’de ‘Yılın En İtibarlı Otomobil Markası’ Belli Oldu

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” sahiplerini buldu. 2019 yılını Türkiye araba ve hafif ticari araç yekun pazarının önderi olarak tamamlayan Fiat, Marketing Türkiye The ONE Awards Armağanları binek araba kategorisinde itibarını en çok artıran marka seçildi.

İtibar ve Marka Bedel Performans Ölçümü araştırması kapsamında; 40 farklı bölümden yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve iş ortakları, 12 vilayette yekun 1200 insanla yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda belirlendi. Fiat, halk jürisi tarafından “Yılın En İtibarlı Markası” armağanına layık görüldü.

Fiat Pazarlama Yöneticisi Özgür Süslü hususla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları aktardı:

“Başarımızı ‘Yılın En İtibarlı Markası’ armağanıyla taçlandırmaktan memnunluk duyuyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen arabası Egea Ailesi ve Fiat eser gamında yan alan tüm yenilikçi modellerimizle çıtamızı her geçen yıl daha ileriye taşıyoruz. Başta 4’üncü kere ‘Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili’ olan Egea Ailesi olmak üzere, Fiat eser gamında bölge alan tüm modellerimizle herkes yeterli bir arabaya sahip olsun diye çalışıyoruz.

Emelimiz konfor, tasarım ve teknolojiyi herkes için ulaşılır kılmak. Ayrıyeten Fiat Handikapsız Hareket toplumsal sorumluluk girişimimizle mobiliteyi ve motor sporlarındaki varlığımızla da sürüş keyfini ulaşılabilir kılma vizyonumuzu destekliyoruz. 2020 yılında da bu yolda yürümeye devam edeceğiz.”

Fiat’ın Türkiye’de üretilen ve yerküreye ihraç edilen arabası olan Egea, bu yıl dördüncü sefer Türkiye’nin en çok satılan arabası olmuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek