Total War: Shogun 2 Steam’de Ücretsiz Hale Gelecek

 Total War: Shogun 2 Steam’de Ücretsiz Hale Gelecek

Koronavirüs salgını yerküreyi etkilemeye haftalardır devam ediyor. Bizler de koronavirüs salgının tesirini en aza indirmek hedefiyle hanelerimizde kalıyoruz. Konutlarımızda kaldığımız bu müddette birçok oyun yapımcısı sürece destek verme maksadıyla oyunlarını fiyatsız hale getiriyor. Steam kullanıcıları bir başka fantastik oyunu rastgele bir fiyat ödemeden kütüphanelerine ekleme hakkı kazanacaklar. Total War: Shogun 2 oyunu belli bir müddetliğine fiyatsız hale gelecek. Total War: Shogun 2, 27 Nisan Pazartesi günü fiyatsız olarak kullanılabilir hale gelecek ve 1 Mayıs Cuma gününe kadar oynanabilecek.

Bununla birlikte, önümüzdeki hafta Total War oyunlarında ve DLC’de yüzde 75’e varan indirimlerle birlikte daha çokça fırsat yakalama bahtınız olacak. İndirim seçili tarihi Total War oyunlarını ve DLC’leri kapsayacak ama maatteessüf, bu indirim kapsamında Total War: Three Kingdoms ve the Rome: Total War ana oyunları ve DLC’lerin fiyatında bir değişiklik olmayacak.

İşte oyunun fragmanı:

The Total War: Warhammer oyunları da indirime girmeyecek lakin neyse ki Fanatical’da satılan tüm bu oyunlar için Steam şifreleri bulabilirsiniz. İndirimler 4 Mayıs tarihine kadar devam edecek ve pazartesi günü kendi gözlerinizle nelerin indirime girdiğini öğrenebilirsiniz.

Total War: Shogun 2, görkemli stili, başarılı Campaign’leri ve tekrarlanabilir Avatar Conquest moduyla oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Daniel Shannon oyun hakkında “Shogun: Total War birinci çıktığında, Akira Kurosawa’nın samuray sinemalarındaki destansı savaş sahnelerinde oynuyormuş üzere hissettirdi. Shogun 2 hem karakter vakaları hem de devasa savaşlarıyla birinci oyunun tekrar düzenlenmiş halinde oynamak üzere. Kaliteli grafikler, entrikacı generaller, geliştirilmiş çok oyunculu seçenekleri ve tarihî hava ve hikayeler aşılayan sayısız küçük detay ile birlikte derin stratejik oynanış, Shogun 2’yi en büyüleyici strateji oyunlarından biri yapıyor” biçiminde konuşmuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın