TikTok’un Web Sürümüne ‘Oturum Aç’ Seçeneği Eklendi

 TikTok’un Web Sürümüne ‘Oturum Aç’ Seçeneği Eklendi

Son periyotların en tanınan görüntü paylaşım pratiği TikTok, web sitesine yeni bir giriş seçeneği ekledi. Yeni seçenekle birlikte kullanıcıların, TikTok hesaplarına masaüstü yahut dizüstü bilgisayarlar üzerinden giriş yapabilmesi, analitikleri görüntüleyebilmesi yahut tıpkı mobil pratikte olduğu üzere görüntü yükleyebilmesi mümkün hale geldi.

Yeni giriş seçeneği, şimdi TikTok web sitesinin ana ekran sahifesine eklenmedi. Bu noktada web sürümünde oturum açmak için birinci olarak Keşfet sahifesini açmak, buradan da ekranın sağ üstünde nokta alan ‘Oturum Aç’ seçeneğine tıklamak gerekiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra temel hesap haberlerinizi değiştirebilir, tercihlerinize nazaran kişiselleştirilmiş olan içerik akışına göz atabilir yahut görüntü paylaşabilirsiniz.

TikTok Pro ile platformdaki ilerlemeyi tahlil etmek mümkün:

Tüm bunların yanı sıra güncellenen TikTok web sürümünde hesabınızı Pro’ya yükselterek analitiklerinizi de denetim edebilirsiniz. Bilhassa içerik üreticileri ve reklamverenler için hayli değerli olan bu özellik ile platformdaki ilerlemenizi daha detaylı bir halde görüp yol planınızı ona nazaran çizebilirsiniz.

TikTok Pro içerisinde yan alan bu özellikler sayesinde profilinizde nokta alan takipçi sayıları, cinsiyet, en düzgün ortam, beğeni, gönderilen görüntüler, görüntü görüntülemeleri ve trend olan medyalar hakkında geniş çaplı bir tahlil yapmak mümkün.

Pek çok tanınan içtimaî medya platformu, web sürümünü güncellemeye başladı:

Son periyotlarda Facebook ve Instagram da dahil olmak üzere birçok içtimaî medya platformu, masaüstü sürümlerini uygunlaştırmak için yenilikler yayınlamaya başladı. Bu noktada mahsusen Instagram, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir yenilikle kullanıcıların uzun devrandır eksikliğini çektiğini ‘Direkt Mesaj’ özelliğini web sürümüne eklemişti.

WhatsApp yahut vesair iletileşme tatbiklerinin bilakis daha çok şahsî tasarrufa yönelik olan Instagram DM özelliği, web sürümüyle birlikte içerik üreticilerinin işini büyük orantıda kolaylaştırdı. Bilhassa yüksek takipçili hesapların her gün yüzlerce bildirisi yanıtlamak durumunda olduğu da göz önüne alındığında bu hamlenin sahiden gerekli olduğu söylenebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın