Thor: Love and Thunder Çekimleri Ağustos Ayında Başlıyor

 Thor: Love and Thunder Çekimleri Ağustos Ayında Başlıyor

2020-2021 yılları arasında tam beş farklı Marvel sineması izleyeceğiz. Bunlardan biri de, Marvel Sinematik Kozmosu’nin(MCU) sevilen karakterlerinden Thor’un dördüncü devam sineması olacak. Geçtiğimiz temmuz ayında San Diego Comic-Con’da düzenlediği panelde Avengers: Endgame sonrası yeni yol haritasını açıklayan Marvel Studios, Thor: Love and Thunder’ın 5 Kasım 2021 tarihinde vizyona gireceğini duyurmuştu.

Thor: Ragnarok ile büyük beğeni toplayan Taika Waititi, serinin dördüncü halkasında bir sefer daha direktör koltuğuna geçecek. Başrollerinde Chris Hemsworth ve Natalie Portman’ı izleyeceğimiz sinemada, bayan Thor’un doğuşuna şahit olacağız. Thor’un cazip Mjollnir’i kaldıracak kadın ise kestirim ettiğiniz üzere Portman’ın canlandırdığı Jane Foster karakteri olacak.

Natalie Portman, Love and Thunder’da hatun Thor olarak önümüze çıkacak:

Thor: Love and Thunder’ın direktörü Waititi, verdiği yeni bir röportajda sinemanın ağustos ayında prodüksiyona gireceğini söyledi. Sinema ekibi, çekimler için bir kere daha Avustralya’ya dönecek; ama bildiğiniz üzere devlet şu anda muazzam bir yangınla savaş ediyor. Söndürme çalışmalarının devam ettiği yangın, şu ana kadar 14 milyon dönümlük devasa bir ortamı küle çevirdi. Thor 4’ün çekim takviminin uzayıp uzamayacağı, yangının gidişatına nazaran aşikâr olacak.

2011 yılından bu yana Thor karakterine hayat veren Avustralyalı aktör Chris Hemsworth, kasım ayında verdiği bir röportaj sırasında Love and Thunder’ın senaryosunu şimdi okumadığını lakin “çok ziyade sevgi ve gök gürültüsü” olacağını söylemişti. Ünlü oyuncu, sinemanın çekimlerine başlamayı dört gözle bekliyor, zira onu son gördüğümüzden beri karakter özelinde çok şey değişti. Gelgelelim Yıldırım Tanrısı’nı Endgame’deki üzere çok kilolu görüp görmeyeceğimiz şimdi muayyen değil.

Ayrıca hayranların favori karakterleri Korg ve Meik’in de yeni maceraya geri döneceği doğrulandı. Tom Hiddleston’u Loki yahut Mark Ruffalo’yu Profesör Hulk olarak görüp görmeyeceğimizi ise şimdilik bilmiyoruz. MCU’nun dördüncü aşamasında izleyeceğimiz sinemalardan biri olan Thor: Love and Thunder, 5 Kasım 2021 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek