Thermaltake’ten Ofis Görünümlü Oyuncu Koltuğu

 Thermaltake’ten Ofis Görünümlü Oyuncu Koltuğu

Görüntü oyun dalı, münhasıran de son birkaç yıldır güzel bir gelişme gösterdi. Bilgisayar donanımlarının gelişmesine koşut olarak yol alan oyun bölümü, pek çok oyun tutkununu kendisine bağlamış durumda. Hal bu türlü olunca da tüketiciler, oyun dalı için hem donanım hem de muhit ünitelerine çok büyük paralar harcıyorlar.

Oyun kolunun genişlemesiyle birlikte tanınan olan eser çeşitlerinden bir tanesi de oyuncu koltukları. Saatler boyunca oyun oynayan tüketiciler için hazırlanan koltuklar, ziyadesiyle rahat ve ergonomik oluyor. Böylelikle oyunseverler, saatler boyunca hiçbir konumları tutulmadan oyun oynayabiliyorlar. Şimdiyse Thermaltake, oyuncu koltuklarının kabalığından hoşlanmayan oyunseverler için kişisel bir oyuncu koltuğu üretti.

CyberChair E500 olarak isimlendirilen bu oyuncu koltuğu, CES 2020 etkinliklerinin son gününde tüketicilerle buluştu. Görünüş itibarıyla ofis koltuğunu andıran eser, dayanıklılık ve ergonomik yapı bakımından oyuncu koltuklarıyla eşdeğer seviyede. Böylece Thermaltake, birtakım oyuncuların nefret ettiği oyuncu koltuğunun kabalığını bir kenara iterek, şık fakat bir o kadar da işlevsel olan koltuğunu piyasaya tanıtmış oldu.

CyberChair E500’ün en dikkat çeken noktası, koltuğunun neredeyse tümüyle hava alabilecek biçimde tasarlanmış olması. Sonunda oyuncular, uzun tasarruf ahir terlemiyorlar. Ancak CyberChair E500’ün yararları bununla hudutlu değil. CyberChair E500, bir oyuncu koltuğu hangi ayarlamaları sunabiliyorsa aynılarını sunabiliyor. Bu oyuncu koltuğu, görünüş itibarıyla ofis için görünüyor olsa da işlevsellik açısından oyunseverler için geliştirildiğini gösteriyor.

CyberChair E500’ün art kısmı, 117 raddeye kadar rahatlıkla yatabiliyor. Ayrıca bu oyuncu koltuğunun kol dayama bölümleri hem yükseklik hem genişlik açısından istenildiği üzere ayarlanabiliyor. Başkaca yakın hengamda yeni bir oyuncu koltuğu almayı düşünüyorsanız, kısa bir vade daha CyberChair E500‘ü bekleyebilirsiniz.

Thermaltake, yeni oyuncu koltuğu ile ilgili yaptığı açıklamalarda bu eserin şubat ayında piyasaya sürüleceğini açıkladı. Yani oyunseverler, yalnızca sayılı günler sonra bu esere sahip olabilecekler. Fakat bu eseri satın almak isterseniz, yüklü bir ödeme yapmanız gerektiğini belirtmek gerekiyor çünkü Thermaltake, CyberChair E500’ün fiyatını 599.99 dolar (yaklaşık 3.520 TL + vergiler) olarak açıkladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek