Steam Fiyatı 25 Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

 Steam Fiyatı 25 Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Shifttekno ekibi olarak sizlere hengam vakit fiyatsız olarak sunulan oyunlardan bahsediyoruz. Çeşitli platformlar, Steam ve Epic Games üzere platformlarda sınırlı meblağlar karşılığında satılan oyunları kendi platformlarında fiyatsız olarak sunuyorlar ve sonunda de oyunseverler, laf konusu oyunlara rastgele bir fiyat ödemeden sahip oluyorlar. Şimdi yine fiyatsız olan bir oyunla önünüzdeyiz.

Bu sefer fiyatsız olarak sunulan oyun, Headsnatchers. Steam’de 25 TL karşılığında satılan bu oyun, kısa müddetliğine Humble Bundle’da fiyatsız oldu. Üstelik fiyatsız olarak alabileceğiniz Headsnatchers isimli oyunu, Steam kütüphanenize de ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz artık, önce Headsnatchers’ın ne olduğuna akabinde da oyuna nasıl fiyatsız olarak sahip olacağınıza yakından bakalım.

Bu enteresan ve sefalı diyebileceğimiz oyundaki maksadımız, çevrimiçi ya da lokal olarak oynayabileceğiniz rakiplerinizin başını ısırarak ele geçirmek. Onlarca farklı tasarım oluşturabildiğiniz oyunda, pek çok farklı mod bulunuyor ve bu modların her birisinde rakibinizin başını farklı bir emel uğruna kullanıyorsunuz.

Oyun, küçük bir depolama sahasına muhtaçlık duymasına karşın sistem gereksinimleri açısından biraz cimri diyebiliriz. Zira geliştirici ekip, oyunun tavsiye edilen sistem gereksinimlerinde Intel Core i7 işlemci, 12 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 960 ekran kartı kullanılması gerektiğini söylüyor. Fakat oyunu orta ayarlarda oynamayı tercih ederseniz, sisteminizin çok da güçlü olması gerekmiyor.

Oyunu fiyatsız olarak Steam kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler

  • Birinci olarak burada bulunan ilişkiyi kullanarak oyunun Humble Bundle mağaza sahifesine erişin.
  • Oyuna fiyatsız olarak sahip olmak için bir Humble Bundle hesabınızın olması gerekiyor. Google yahut Facebook hesabınızı kullanarak platforma giriş yapabileceğiniz üzere e-posta adresinizi kullanarak da üye olabiliyorsunuz. Bunun için, az evvel eriştiğiniz sahifenin sağ üst kısmında bulunan “Login” ya da “Sign Up” butonunu kullanabilirsiniz.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra yine kampanyanın sahifesine erişin ve “Get the Game” yazan butona tıklayın. Önünüze çıkacak olan yeni ekranda da gerekli onaylamaları yapın. Böylelikle Headsnatchers’a ilişkin kod, e-posta adresinize gönderilmiş olacaktır.
  • E-posta adresinize gönderilen içerikte “Redeem Now” ibaresinin bölge aldığını göreceksiniz. Bu ibarenin üzerine tıklayın.
  • Yeni bir sahifenin açıldığını göreceksiniz. Bu sahifenin altına hakikat baktığınızda, “Reveal your Steam key” yazan bir kısım göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda Headsnatchers için Steam etkinleştirme kodu, önünüze çıkacak.
  • Kodun derhal sağ tarafında “Redeem” yazan bir kısmın olduğunu göreceksiniz. Bu koda tıkladığınızda, yeni bir sayfa açılacak ve Steam’e yönlendirileceksiniz. Dilerseniz tarayıcı üzerinden dilerseniz de Steam tatbikini kullanarak oyunu hesabınıza tanımlayabiliyorsunuz.
  • Headsnatchers’ı Steam pratiği üzerinden aktifleştirmek için tatbik giriş yapın ve üst kısımda bulunan menülerden “Oyunlar“a tıklayın. Derhal akabinde da açılabilir menüde mekan alan “Steam’de eser etkinleştir” isimli seçeneğe tıklayın.
  • Önünüze çıkacak küçük menüde “İleri” seçeneğine tıklayarak kodu gireceğiniz sahifeye gelin. Akabinde da kopyaladığınız kodu buradaki boşluğa yapıştırın.
  • Tekrar “İleri” seçeneğine tıkladığınızda, oyun direkt Steam hesabınıza eklenmiş olacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek