Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

 Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Türkiye yavaş yavaş, bir eğitim döneminin daha sonuna gerçek yaklaşıyor. Birinci ve orta talimde eğitimlerine devam eden mektepliler, kısa bir müddet sonra yarıyıl tatilinebaşlayacaklar. Ayrıyeten üniversite mekteplileri de yavaş yavaş final ve bütünleme periyodunu geçmişte bırakıyorlar. Hasebiyle da gençler, çok uzun olmasa da biraz dinlenme ve gevşeme imkanı bulmuş olacaklar.

Sömestr tatilinin gelmesiyle birlikte gençler, daha çok bilgisayarlarıve oyun konsollarıyla vakit geçirecekler. Elbette bu durum, beraberinde yeni oyun arayışlarını da getiriyor. Şimdiyse sizlere, Steam fiyatı 18 TL olan Disgraced isimli bir oyundan bahsedeceğiz. Yerkürenin tanınan oyun platformlarından bir tanesi olan Indiegala, kısa müddetliğine bu oyunu fiyatsız olarak sunuyor.

Bu platform oyununda kendi karakterinizi yaratıyor ve size verilen hizmetleri mahalline getirmeye çalışıyorsunuz. Bir müddet sonra oyunun umumî kavramı genişliyor ve kendi ekibinizi kurarak hizmetleri yapmaya başlıyorsunuz. Yeterli bir kurguya sahip olan oyun, haksızlık ve yolsuzluklarla ön plana çıkmış olan bir hükümete karşı çıkarılan isyanlarıkonu ediniyor. Gelgelelim bu isyanlarda başarılı olmak için, âlâ bir planlama yapmanız gerektiğini unutmayın.

Disgraced, bilhassa de grafiksel manada büyük beklentiler içerisine girmemenizgereken bir oyun. Ama oyunun ziyadesiyle gelişmiş bir yapısının olması ve çabucak her detaya müdahale edebiliyor olmanız, Disgraced’in tüm eksilerini bir kenara bırakmanıza yardımcı oluyor. Sistem gereksinimleri açısından da yorucu olmayan Disgraced, sömestr tatilinizde vakit geçirebileceğiniz farklı bir deneyim olabilir.

Oyun, Indiegala üzerinden fiyatsız edinilebileceği için, Steam kütüphanesine eklenemiyor. Gelgelelim Indiegala’nın da kendisine ilişkin bir kütüphanesi bulunuyor. Yani hem Disgraced hem de Indiegala tarafından fiyatsız olarak sunulan vesair oyunları, direkt Indiegala içerisindeki kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz artık de Disgraced’e fiyatsız olarak nasıl sahip olacağınıza bakalım.

Disgraced’e fiyatsız olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Birinci olarak burada bulunan ilişkiyi kullanın ve Disgraced‘in Indiegala sahifesine erişin.
  • Karşılaştığınız sahifede oyunla ilgili umumi haberleri içeren bir makale göreceksiniz. Bu makalenin çabucak ahir ise “Login to add to your library” isimli bir buton bulacaksınız. Bu butona tıklayın.
  • Oyuna fiyatsız olarak sahip olmanız için bir Indiegala hesabınızın olması gerekiyor. Önünüze çıkan sahife da aslında bu giriş paneli. Google ya da Facebook hesabınızla otomatik olarak giriş yapabileceğiniz üzere manuel olarak kayıt sürecini de gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra yine burada bulunan ilişkiyi kullanarak kampanya sahifesine erişin. Bu sefer makalenin altında bölge alan kısmın değiştiğini göreceksiniz.
  • Add to your library” isimli butona tıklayın. Bu buton, Disgraced’in Indiegala kütüphanenize eklenmesini sağlayacaktır.
  • Butona basıp birkaç saniye bekledikten sonra “Go to library” isimli butonun geldiğini göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sahife, oluşturduğunu Indiegala hesabına ilişkin umumî bir hesap sahifesidir. Bu sahifede, derhal aşağıdaki üzere görünen bir kısımla karşılaşacaksınız.

  • Showcase Library” isimli menünün altında, Indiegala’dan fiyatsız olarak aldığınız Disgraced’in yan aldığını göreceksiniz. Oyunun isminin devamında bulunan Windows logosunun üzerine tıklayın. Oyun direkt indirilmeye başlayacaktır.

Disgraced’e fiyatsız olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenler işte bu kadar olağan. Böylece Steam’de 18 TL karşılığında satın alınabilen Disgraced’e fiyatsız olarak sahip olmuş olacaksınız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek