Spider-Man, Morbius Filminde Yeniden Karşımıza Çıkabilir

 Spider-Man, Morbius Filminde Yeniden Karşımıza Çıkabilir

Marvel ve Sony arasındaki Spider-Man anlaşmazlığının sona ermesinin ardından Tom Holland’ın canlandırdığı karakterin Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) bir kesimi olarak sinemalara nasıl döneceği merak ediliyordu. Marvel Studios yöneticisi Kevin Feige, karakterin sözleşmeli olarak MCU’nun dışında görüneceğini açıklamıştı, ama suların durulmasıyla birlikte iki şirket, önlerine çıkan birinci fırsatı değerlendiriyorlar.

Anlaşmanın tekrar sağlanmasının ardından ilk Sony/Marvel girişimi, temmuz ayında vizyona girecek olan Morbius olacak. Sinemanın yıldızı Jared Leto, Suicide Squad’da canlandırdığı Joker karakterini rafa kaldırarak yeni rolüyle muvaffakiyet yakalamayı hedefliyor. Morbius’un birinci fragmanı bugün yayınlanacak ve Leto, kişilerin kanındaki enerjiyi emen bir vampir rolünde önümüze çıkacak.

Fragman yayınlanmadan evvel sinemada Spider-Man’ın görünebileceğini ortaya koyan bir görüntü ortaya çıktı. Üstün kahraman, direkt sinemada taraf almasa da, duvardaki bir grafitide görünüyor. Başkaca Spider-Man’in bölge aldığı fotoğrafının üzerinde ‘katil’ yazıyor:

Morbius sinemasından sızdırılan manzara

Elbette bu fotoğraf, tasvir edilen sahnenin alternatif bir versiyonundan da geliyor olabilir. Yani fragmanda yahut filmde farklı bir biçimde önümüze çıkabilir. ‘Katil’ yazısı da Peter Parker’ın Spider-Man: Far From Home’da Mysterio’yu öldürmesinin akabinde J. Jonah Jameson tarafından beğenilmeyen adam ilan edilmesine referans gösterilebilir.

Tom Holland, Peter Parker’ın Sony cihanında etkin olacağını doğruladı ve bu da kahramanın hem Morbius hem de Venom’un ahir görülebileceği söylentilerini beraberinde getirdi. Başkaca Spider-Man üçlemesinde J. Jonah Jameson’ı canlandıran J. K. Simmons’un da Morbius’ta oynayabileceği konuşuluyor.

Daniel Espinosa’nın yönettiği Morbius’un başrolünde Jared Leto oynuyor. Başkaca sinemada Matt Smith’i (Loxias Crown), Adria Arjona’yı (Martine Bancroft), Tyrese Gibson’ı (Ajan Stroud) ve şimdi açıklanmayan bir rolde Jared Harris’i de göreceğiz. Sinema, 31 Temmuz’da vizyona girecek.

Morbius’tan sızdırılan sair kare

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek