Snowpiercer’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

 Snowpiercer’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Tek kaçışlı perspektife sahip sinemaların en popülerleri arasında konum alan 2013 imalatı Snowpiercer’ın TV serisine ilişkin birinci fragman yayınlandı. TNT tarafından yapımcılığı üstlenen ve memleketimizde Netflix üzerinde yayınlanacak yeni bilim kurgu serisi, buzul çağına giren bir yerkürede daima hareket eden ve bu sayede içerisindeki kişileri hayatta tutmayı başaran bir trende yaşanan vukuatları anlatıyor. 1981 yılında yayınlanan Fransız grafik romanı Le Transperceneige’in uyarlaması olan seri, oyuncu takımıyla da büyük beğeni topluyor.

2013’teki sinema uyarlamasında, Captain America rolüyle tanıdığımız Chris Evans’ı görmüştük. 40 milyon dolarlık mütevazı bir bütçeyle çekilen sinemada yerküre umumunda 86 milyon dolar gelir elde edildi. Netflix tarafından yayınlanacak seride ise Daveed Diggs ve Jennifer Connelly üzere isimler mahal alıyor. İklim felaketinden 7 yıl sonra geçen vukuatları anlatacak seri, 17 Mayıs’ta ekranlarda olacak.

Filmiyle tansiyon çeşidini severlerin vazgeçilmezleri arasına giren Snowpiercer, serisiyle de büyük muvaffakiyetler elde edecekmiş üzere görünüyor. İnsanları sınıflara ayıran bir sistemin bölge aldığı serinin, sinemada tam anlayamadığımız mevzulara da açıklık getirmesi bekleniyor. Jennifer Connelly’i trendeki günlük duyurulardan sorumlu 1. sınıf yolculardan Melanie Cavill rolünde gördüğümüz dizinin fragmanına bakacak olursak başarılı kamera açıları bizleri bekliyor.

Seri Netflix’te yayınlanacak

Netflix, serinin Çin ve ABD hariç tüm ortamlardaki yayın haklarını satın aldı. Şayet sizler de 2013 imalatı Snowpiercer izlemiş ve zevk almışsanız, 17 Mayıs’ta yayınlanacak yeni seri için Netflix’te hatırlatıcı kurmayı unutmayın. Snowpiercer’ın Netflix sahifesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın