Skagen Falster 3 – Fiyatı ve Özellikleri

 Skagen Falster 3 – Fiyatı ve Özellikleri

Skagen, piyasadaki en şık WearOS akıllı saatlerden biri olan Skagen Falster 2’nin devamı niteliğindeki yeni Falster 3‘ü Las Vegas’ta devam eden CES 2020’de tanıttı. Falster 3’ün tasarımı, Falster 2’ye nispeten benzese de, donanım tarafında Fossil’in Gen 5 akıllı saatiyle neredeyse birebir özellikleri sunuyor.

Skagen Falster 3, selefi üzere sağ tarafında dönebilen bir düğmenin yanı sıra 2 fizikî düğmeye daha sahip. Akıllı saat, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolamanın yanı sıra Qualcomm Snapdragon 3100 işlemci ile birlikte geliyor. Falster 2, Snapdragon 2100, 512 MB RAM ile piyasaya sürülmüştü ve yeni saatin değerli bir yükseltme aldığı söylenebilir. Ayrıyeten Falster 3, 1,3 inç OLED ekrana sahip ve 42 mm’lik tek bir boyutla tanıtıldı.

Yeni akıllı saat, sesli bildirimleri ve Google Asistan bildirimlerini dinlemeyi sağlayan dahili hoparlör içeriyor. Ayrıca Bluetooth davetleri da yapılabilen ve alabilen Falster 3, tıpkı Fossil Gen 5 üzere birçok sensörü kapatarak tasarruf sağlayan kişisel pil modları sunuyor. Tüm bunlara ek olarak, Google Hisse desteği, GPS, NFC, aktiflik izleme ve 3 ATM (30 metreye kadar) su geçirmezlik özelliğine de sahip.

Skagen, standart Falster 3 modelinin yanı sıra, Norveçli DJ Kygo ile iş birliği yaptığı kişisel bir Falster 3 versiyonunu da duyurdu. Bu kişisel sürüm, üzerinde X logosu olan beyaz bir kayışa sahip.

Falster 3, 42 mm boyutu ve metal, deri, silikon kayış seçenekleriyle 295 dolardan satışa sunuldu. Akıllı saatin özel Kygo sürümü de yılın ilerleyen vakitlerinde satışa sunulacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek