Kurtlar Vadisi, Yeni Bölümleriyle Netflix’e Geliyor
8 Eyl, 2019 18:44 tarihinde eklendi

Kurtlar Vadisi, Yeni Bölümleriyle Netflix’e Geliyor

Kurtlar Vadisi, Yeni Bölümleriyle Netflix’e Geliyor

Son günlerde sıkıdüzen mevzusuyla yine gündeme gelen, Türkiye’de 1,5 milyon abone sayısına ulaşan Netflix, abone kitlesini biraz daha genişletmek istiyor. Online dizi ve film platformu, Türk televizyon tarihinin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümlerini yayınlamak için dizinin yapımcısı Pana Film ile antak kalma sağladı.

Kurtlar Vadisi Kaos, 2020’de Netflix’te

2 sezondur yayınlanacak kanal bulamayan dizinin senaristliği ise hazır. Her yayınlandığı dehemmiyet büyük ses getiren dizinin Netflix’te yayınlanacak olan kısmının adı ise Kurtlar Vadisi Kaos olacak. Geçen sezon Kanal D ve TRT ile olan anlaşmalar son dakikada iptal olan dizi 2020 yılında Netflix yardımıyla tüm dünyada gösterime girecek.

Netflix, RTÜK ile olan problemleri çözünce resmi izahat yapılacak

Şu an Netflix ile RTÜK içinde bir problem söz mevzusu. Netflix, bu problemlerin üstesinden geldiği anda resmi duyurunun yapılması umut ediliyor. Birinci sürem senaryosu hazır olan Kurtlar Vadisi Kaos’un çekimlerinin ise Kasım ayında başlaması planlanıyor. Dizinin başgörevinde her zamanki benzer biçimde Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) yer alacak. Necati Şaşmaz’a başrolde, Defne Samyeli’nin eşlik etmesi bekleniyor.

Yayınlandığı günden beri ülkenin siyasi ve politik meselelerine göndermeler icra eden Kurtlar Vadisi, Kaos ile beraber 15 Temmuz darbe girişiminden sonraki vakaları konu alacak. Türkiye’nin iç ve dış düşmanlarına karşı verdiği mücadelenin konu alındığı dizinin biroldukça sahnesinin ise yurtdışından gelen bir ekibin çekeceği öğrenildi. Behzat Ç.’yi BluTV’ye kaptıran Netflix, Kurtlar Vadisi Kaos hamlesiyle seyircileri mutlu edecek gibi duruyor.

Like

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *