Samsung, Yeni Galaxy S Serisini Tanıtacağı Tarihi Açıkladı

 Samsung, Yeni Galaxy S Serisini Tanıtacağı Tarihi Açıkladı

Dün sizlerle Samsung’un merakla beklenen aktifliği UNPACKED’e dair epeyce büyük bir argüman paylaşmıştık. XDA Developers’ın muharriri ve sahibi Max Veinbach, Twitter hesabından UNPACKED aktifliğinin tanıtım tarihini gösteren bir görüntüyü paylaşmıştı.

Max Veinbach’ın paylaştığı medya Samsung’un UNPACK aktifliğini duyurmak için kullanacağı görüntü olarak anılıyordu. Pekala ne mi oldu dersiniz? Medya sahiden de Samsung’un yayınlayacağı medyaydı. Zira şirket, bugün Twitter’dan yaptığı paylaşımda birebir görüntüyü paylaşarak UNPACKED aktifliğinin tarihini paylaştı.

Samsung UNPACKED aktifliği 11 Şubat’ta düzenlenecek. Aktifliği canlı takip etmek isteyen insanlar Samsung’un kendi sitesinden takip edebilecekler. Evet Samsung’un UNPACKED etkinliğinde bizi ne üzere sürprizler bekliyor olacak? Bu aktiflikte neler göreceğiz? Gelin, aktifliğin detaylarına inelim.

Samsung UNPACKED etkinliğinde neler yaşanacak?

Samsung, 11 Şubat’ta düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde Galaxy S serisinin en yeni üyelerini tanıtacak. Yeni üyelerin barınacağı serinin isminde ise şu anda bir belirsizlik hakim. Zira olağanda Galaxy S11 serisi ile devam etmesi gereken seri, kimi tezlere nazaran farklı bir isme sahip olacak.

Twitter’da paylaştığı haberlerle ünlü olan ve paylaştıklarının umumisi yanlışsız çıkan Ice Universe, Samsung’un yeni Galaxy S serisi hakkında da farklı bir detay vermişti. Ice Universe, UNPACKED etkinliğinde tanıtılacak Galaxy S serisinin isminin Samsung Galaxy S20 olacağını söylemişti. Hasebiyle bu aktiflikte yeni cihazı hangi isimle göreceğimizi merakla bekliyor olacağız.

Yeni Galaxy S serisi dışında Samsung, katlanabilir akıllı telefon çalışmalarının son eseri olan Galaxy Fold 2’yi de UNPACKED etkinliğinde tanıtacak. Bakalım Samsung, daha evvel çıkarmış olduğu ve dayanıklılığıyla hayal kırıklığı yaratan Galaxy Fold’da ne üzere değişiklikler ve geliştirmeler yapmış.

Yeni Samsung Galaxy S serisi ve Galaxy Fold 2 nasıl olacak?

Samsung Galaxy S20 serisinin bu sene üç farklı modelinin çıkması bekleniyor. Ortaya atılan savlara nazaran bu modeller Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20+ ve Samsung Galaxy S20 Ultra olacak.

Bununla birlikte Samsung’un yeni katlanabilir cihazı Galaxy Fold 2’nin fiyatının hayli makul olacağı varsayım ediliyor. Tekrar ortaya atılan savlara nazaran Galaxy Fold 2, 1.000 dolarlık (yaklaşık 6.000 TL + vergi) fiyat etiketine sahip olacak. Bu fiyatı birinci Galaxy Fold ile karşılaştırdığımızda arada dev bir uçurum olduğunu görebiliyoruz.

Samsung’un UNPACKED aktifliğini 11 Şubat günü bizler de yakından takip edeceğiz. Aktiflikte tanıtılacak yeni Galaxy S serisi ve Galaxy Fold 2 hakkında detaylı haberleri almak için bizi takip etmeye devam edin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek