Samsung Galaxy S20+ 5G Kanlı Canlı Ortaya Çıktı

 Samsung Galaxy S20+ 5G Kanlı Canlı Ortaya Çıktı

2020 yılında Samsung’un amiral gemisi modellerinden biri Galaxy S20 serisi olacak. S10 sonrası yeni bir sahife açacak olan firma direkt 20’li modeller kullanmaya başlayacak. Serinin üyelerinden Galaxy S20+ 5G, Twitter’da kişilerin önüne çıktı.

Daha geniş ekran

Cihazın ekranı hem alan olarak daha geniş, hem de ekranın ortasında mahal alan ön kamera deliği daha küçük. Başkaca geçen yılın modellerine kıyasla biraz daha ince çerçevelere ve daha yuvarlak bucaklara sahip.

Telefonun ana kamerası muhtemelen 48 MP ama gelen haberlere nazaran cihazda 8K medya çekme özelliği var. Yanlara kıvrımlı olan 2.5 D ekran büyük ihtimalle FulHD+ olacak ama yenilenme suratı konusunda kuşkular var. Kimi menşeler 120 Hz, birtakım menşeler ise daha düşük suratlara sahip bir ekran göreceğimizi söylüyor.

Kamera sayısı dikkat alımlı

Görsellerde telefonun art kısmında konum alan kamera sistemi dikkat çekiyor. Yuvaya yerleştirilmiş olan altı delikten en az dördü merceklere ayrılmış durumda. Bu ortamda 1 ana kamera, 1 ultra geniş açı kamerası ve 1 derinlik sensörü bulunduğu kesin. LED flash ışığı da burada bulunuyor.

Ne yazık ki telefonun teknik özelliklerini bilmiyoruz. Telefonun 8 çekirdeki Snapdragon 865 işlemciye, 12 GB RAM’e ve 4900 mAh bataryaya sahip olacağı söyleniyor. Telefonun ekran uzunluğu için ise 6,9 inç rakamı sık sık lisana getiriliyor.

Samsung Galaxy S20+ 5G hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Almayı düşüneceğiniz bir akıllı telefon mu?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek