Samsung Galaxy M31 Beşli Kamerayla Gelebilir

 Samsung Galaxy M31 Beşli Kamerayla Gelebilir

Son devirlerde, Samsung Galaxy M31‘in kamera modülü olduğu sav edilen modüller internette geniş bölge bulmaya başladı. Görüntüler her ne kadar doğrulanmamış olsa da, bu akıllı telefonun art kamera modülünde beş delikli bir tasarım kullanacağını görmek mümkün. Bu da cihazın muhtemelen dörtlü bir kamera konseyimi ve bir adet flaşla geleceği manasına geliyor. Raporlara nazaran, Samsung Galaxy M31 cep telefonu kamera modülünü ortaya çıkaran kişi anonim olmasına karşın muteber bir sanayi bilirkişisi. Yayılan fotoğraf ayrıyeten Samsung Galaxy M31 cep telefonunun “L” biçiminde dört kameralı bir tasarım kullanacağını da gösteriyor.

Yeni akıllı telefon hakkında edinilen başka haberlere bakacak olursak, cihazın Exynos 9611 yahut Snapdragon 665 AIE yongasını kullanacağına dair raporlar ortaya çıktığını söylemek mümkün. Cihazın 6GB’a kadar RAM ve yeni bir al renk şemasına sahip olacağı da söylenenler arasında. Görüntüleme açısından, ana kameranın 48MP ve başkaca ultra geniş açılı bir lens ve derinlik sensörüne sahip olacağı da konuşuluyor. Şimdilik dördüncü kamera hakkında pek bir haber bulunmuyor. Ayrıca, Samsung şu anda Samsung Galaxy M11, Samsung Galaxy M21 ve Samsung Galaxy M41’i de geliştiriyor. Bu telefonların 2020’nin birinci çeyreğinde resmi olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yakın devirde Geekbench testlerinde ortaya çıkmıştı

Yaklaşmakta olan cihaz M31 yakın hengamda Geekbench’te SM-M315F model koduyla ortaya çıkmıştı. Geekbench’te mahal alan haberlere nazaran M31 tek çekirdekli işlemci testlerinde 348 puana ulaşmayı başarmıştı. Çok çekirdekli testlerde ise 1.214 puana kadar çıkan telefon performansının düzgün olduğu ile ilgili ipuçları vermişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek