Robert Downey Jr.’lı OnePlus 8 Reklamı Yayınlandı (Video)

 Robert Downey Jr.’lı OnePlus 8 Reklamı Yayınlandı (Video)

Akıllı telefon kesiminin yükselen ismi OnePlus, bugüne kadar çıkardığı amiral gemisi telefonlarıyla kullanıcılarını mutlu etmeyi başardı. Her geçen gün daha çokça kullanıcıya ulaşan OnePlus’ın bunu başarması, elbette sadece eserlerinde sunduğu performansa bağlı değildi.

Her üretici üzere OnePlus da amiral gemisi akıllı telefonlarını tanıtmak için dev isimlerle mutabakat yoluna gidiyor ama OnePlus, seçtiği bir isim nedeniyle bunu çok âlâ başarıyor diyebiliriz. Bu isim, hepimizin yakından tanıdığı Robert Downey Jr.’dan gayrısı değil. Bugün, şirketin yeni akıllı telefon serisinin ekran yüzü Robert Downey Jr.’ın yan aldığı reklam sineması yayınlandı.

Robert Downey Jr., OnePlus 8 reklamında:

Daha evvel de OnePlus’ın ekran yüzü olan Robert Downey Jr., bu kere şirketin üç gün evvel tanıttığı amiral gemisinin ekran yüzü oldu. Milyonlarca hayrana sahip olan isim, OnePlus 8 serisinin en uygun telefonu OnePlus 8 Pro’nun sahip olduğu özellikleri tümüyle ekrana yansıtan reklam sinemasının ana karakteri olarak önümüze çıktı.

Yayınlanan reklam sinemasında elinde bir adet OnePlus 8 Pro olan Robert Downey Jr., ‘yoğun’ ömrüne ayak uydurmaya çalışmak için ‘yoğun’ bir telefona gereksinimi olan bir adamı canlandırıyor. Elbette reklam sinemasının ahir OnePlus 8 Pro’nun sahip olduğu IP68 sertifikası da kendisine yan ediniyor ve ünlü oyuncu, kendisini havuzda buluyor.

Reklam sinemasında OnePlus 8 Pro’nun sahip olduğu neredeyse her özellikten başarılı bir biçimde bahsediliyor. Cihazın sahip olduğu 5G desteği, kablosuz ödeme ve şarj özelliği, kameraları ve su geçirmezliği, reklam sinemasını izleyenlere başarılı bir formda sefalı bir lisanla anlatılıyor.

Tabii biz Robert Downey Jr.’ın OnePlus 8 serisinin de ekran yüzü olacağını daha evvel görmüştük çünkü altta gördüğünüz reklam sinemasının çekimleri sırasında direktör, ünlü oyuncuyu elinde OnePlus 8 Pro ile fotoğraflayarak Instagram’da paylaşmıştı. Natürel o günlerde telefon şimdi tanıtılmadığı için bu vaka haber olmuştu.

Robert Downey Jr.’lı OnePlus 8 reklamı:

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın