Reklam
6 Eyl, 2019 0:13 tarihinde eklendi

Reklam

Reklam

ShiftTekno devamlı güncellenen dinamik içeriğiyle, özel araştırma ve dosyalarıyla teknoloji dünyasının nabzını yakından tutan bir sitedir. ShiftTekno’da reklam vermek hedeflediğiniz kitleye yakından ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

ShiftTekno’da Reklam Seçenekleri

ShiftTekno’da banner reklam, sponsorluk ve özel dosya sayfa olmak üzere üç farklı reklam seçeneği bulunmaktadır.

Banner Reklam

ShiftTekno’un her sayfasında yer edinen 970 piksel genişlikli üst banner, 300 x 250 genişlikli sağ sütun banner ve iç yazı sayfalarında, yazıların altında yer alan 336 x 280 genişlikli banner reklam alanlarını tanıtım için kullanabilirsiniz. Bunun dışındaki reklam banner isteklerinizi de bizlere iletebilirsiniz.

Kategori Sponsorluğu

ShiftTekno’da yer edinen çeşitli yazı kategorilerinden markanız için uygun olana sponsor olabilirsiniz. Bu reklam modelinde kategori sayfası markanıza ilişkin görsellerle zenginleştirilecek, kategori sizin markanızın adıyla beraber anılacak.

Mikro Site

Şirketiniz yada markanıza ait, ShiftTekno’da onunla ilgili yazılmış haberlerden yada bizzat ShiftTekno editörleri tarafından hazırlanmış yazılardan oluşan ve ShiftTekno.Com alan adı altında barındırılan özel mikro site ile markanızın web’de görünürlüğünü artırabilir, bunun için ShiftTekno’un gücünden yararlanabilirsiniz.

Reklam için bildirişim kurun

reklam@shifttekno.com  adresine e-posta göndererek ya da 0536 279 43 03 numaralı telefonu arayarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.