Realme, Fiyat/Performans Telefonlarıyla Türkiye’ye Geliyor

 Realme, Fiyat/Performans Telefonlarıyla Türkiye’ye Geliyor

Akıllı telefon bölümünde şirket, sırf mevcut rakipleriyle değil, sonradan yarışa katılıp rakipleriyle arasını süratle kapatmaya çalışan şirketlerle de uğraş etmek zorunda kalıyorlar. Bu durumun en dikkat alımlı örneği ise Çinli üretici Realme, Mayıs 2018’de resmen kurulan şirket, bugün yerküre çapında ismini duyurmuş durumda.

Yeni akıllı telefon modelleri tanıttığında bizim haberlerimize de bahis olan Realme, şimdi 2. yıldönümünü dahi kutlamamış olmasına karşın fiyat/performans eserlerinin peynir ekmek üzere sattığı Çin ve Hindistan pazarında kendine hatırı sayılır bir yan edinmiş durumda. Daha da kıymetlisi Realme, gözünü artık de Türkiye’ye çevirmiş durumda.

2019 yılında gösterdiği harika performans ile global akıllı telefon pazarında 7. sıraya kadar yükselen Realme, Çin, Hindistan, Endonezya, Vietnam, Tayland, Malezya, Pakistan, Mısır üzere memleketler başta olmak üzere 18 farklı devlette canlı olarak eserlerini satıyor.

Realme, en tanınan fiyat/performans telefonlarıyla Türkiye’ye geliyor

Türkiye’deki akıllı telefon kullanıcılarının fiyat/performans eserlerine ilgi gösterdiği su götürmez bir gerçek. Bu durum Realme’nin de dikkatini çekmiş olacak ki şirket, 2020 itibarıyla Türkiye pazarına da resmen giriş yapacak. Mevzuyla ilgili şimdi çok çokça habere sahip değiliz, bu nedenle resmi açıklamaları takip edip, sizi en süratli halde bilgilendireceğiz.

Gelen haberlere nazaran Realme, Türkiye’de birinci etapta üç farklı akıllı telefon satışa çıkaracak. İlerleyen periyotta Realme’nin vesair akıllı eserleri ve aksesuarları da tekrar Türkiye’deki tüketicilerin beğenisine sunulacak. Şayet Realme eserleri hakkında gereğince malumat sahibi değilseniz şirketin en yeni telefonları olan Realme C2s, Realme 5i ve Realme X50 5G modellerini inceleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek