Samsung CEO’su, Galaxy S20 Serisini Doğruladı

 Samsung CEO’su, Galaxy S20 Serisini Doğruladı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’la ilgili sabah paylaştığımız bir haberimizde, şirketin CES 2020 aktiflikleri kapsamında herkese açık olmayan, bilinmeyen bir içtima düzenlediğinden bahsetmiştik. Samsung’a yakın menşelerden gelen malumatlar, Samsung’un gizli içtima sırasında katlanabilir ekranlı 2. telefonunun Galaxy Fold 2 olarak değil, Galaxy Bloom olarak isimlendirileceğini ortaya koyuyordu. Şimdiyse bu zımnî içtimanın yeni detayları ortaya çıktı.

Samsung, şubat ayında düzenleyeceği bir aktiflikle hem yaklaşmakta olan yeni amiral gemisi Galaxy S11’i hem de katlanabilir ekranlı yeni telefonunu duyuracak. Gelgelelim görünen o ki Samsung, tüketicilerin önüne Galaxy S11’le değil, Galaxy S20 serisi ile çıkacak.

Aslına bakacak olursak Galaxy S11 serisinin Galaxy S20 olarak geleceği, uzun süredirkonuşuluyordu. Lakin son raporlar, Samsung CEO’su DJ Koh’un bu söylentiyi doğruladığını ortaya koyuyor. Çünkü gelen haberlere göre DJ Koh, CES 2020 etkinliklerinde düzenlenen kapalı içtimada, yeni Galaxy S serisini şahsen kendisi Galaxy S20 serisi formunda tanıtarak bu isimlendirmeyi doğrulamış oldu.

Raporlara nazaran Samsung, düzenlediği zımnî içtimada Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra isimli üç varyant tanıtmış. Lakin Galaxy S10e’nin halefi olacak olan Galaxy S20e’ye dair rastgele bir malumat verilmemiş. Tezlere nazaran Samsung, Galaxy S20 serisinde ana model olarak ortanca modeli değil, giriş seviye modeli alacak.

Anlaşılan o ki Samsung, 11 Şubatta düzenleyeceği aktiflikte Galaxy S20 serisini tüketicilerle buluşturacak. Lakin unutulmaması gereken nokta, Samsung’un bu hususla ilgili şimdi hiçbir resmi açıklama yapmamışolması. Yani ortaya çıkan raporlar, düşük bir ihtimal de olsa gerçeği yansıtmıyor olabilir. Samsung’un yeni akıllı telefonlarıyla ilgili tüm soru işaretleri, 11 Şubat’taki “Unpacket” etkinliğinde ortadan kalkmış olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek