PUBG Mobile’ın İlk Resmi Season 11 Afişi Yayınlandı

 PUBG Mobile’ın İlk Resmi Season 11 Afişi Yayınlandı

2017 yılında çıkışından beri ağır bir halde oynanan ve büyük bir sabit oyuncu kitlesine sahip PlayerUnknown’s Battlegrounds’un (PUBG) mobil versiyonu olarak çıkarılan PUBG Mobile, mütemadi getirdiği yeniliklerle oyuncuların ilgisini üzerinde tutmayı başarıyor. Mobil battle royale oyununun bir müddettir beklenen güncellemesinin yeni ortaya çıkan imgeleri de bu ilgiyi körükleyen etkenlerden biri oluyor.

PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesi oyunun hayranları tarafından dikkatle bekleniyor. ‘Mr Ghost Gaming’ ismindeki YouTube kanalı, beklenen Season 11 yeniliklerini içeren yeni görüntüye nazaran güncelleme çok yakında tasarrufa açılacak.

Güncelleme ne hengam çıkacak?

Şu an oyunda bulunan Season 10 bu haftanın sonuna kadar kapanmış olacak ve Season 11 haftaya, 7 Ocak’ta yeni içeriğiyle birlikte PUBG Mobile oyuncularının tasarrufuna sunulacak. Menülerde değişikliklere sebep olacak ve kişisel kış içeriği içerecek olan güncelleme, yeni skin ve aksesuarları da beraberinde getirecek.

PUBG Mobile’ın resmi Facebook sahifesinde paylaşılan imaj, güncelleme hakkında birtakım fikirler elde etmemizi sağlıyor. Güncellemenin “Bir şeyler hazırlanıyor” Açıklamasıyla paylaşılan tanıtım imgesinde köprüden geçmek üzere olan bir Mirado penceresinden dışarı sarkan bir robot kolu görüyoruz. Afişte konum alan ‘Royale Pass Season 11’ yazısı Tron sinemasının yazı tipinden esinlenilmiş üzere görünüyor. Buradan güncellemenin getireceği Season 11’in robot temasına sahip olacağı kanısına varabiliriz.

Güncellemenin bilinen içeriği neleri kapsıyor?

Daha evvel ortaya çıkan imajların sağladığı haberlere nazaran güncelleme; yeni bir paraşüt ve yeni bir MK-14 baskısı içeren Ace tier armağanları ve AKM için Glacier Lab baskısı içeren Gold Tier armağanlarını beraberinde getirecek. Oyunun lobisini kış için yine düzenleyen güncelleme, kış temalı otomobil ağırlıkları ve kış temalı kostümleri de oyunun içeriğine dahil edecek.

Bu kış yeniliklerinin yanında güncelleme ile oyuna yeni bir AWM baskısı ve TDM oyun modunda ekipmana dair değişiklikler eklenecek. Oyuncular TDM modunda ekipmanlarını evvelden düzenleme bahtına sahip olacaklar ve dahası; oyunun farklı modlarının evraklarını daha sonra oynamak için indirebilecekler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek