PUBG Mobile’ın 11. Sezon Güncellemesi Bugün Yayınlanıyor

 PUBG Mobile’ın 11. Sezon Güncellemesi Bugün Yayınlanıyor

2017 yılında hayatımıza giren ve oyun kesimini hala kasıp kavuran PUBG, şu sıralar hem PC hem oyun konsolları hem de akıllı telefon ve tabletler üzerinden faal olarak oynanıyor. Tencent tarafından oyunseverlere sunulan PUBG Mobile da en az oyunun PC ve konsol sürümleri kadar tanınan durumda. Şimdi oyunseverler, önümüzdeki saatlerde sunulacak PUBG Mobile’ın 11. seri güncellemesini büyük bir heyecanla bekliyorlar.

PUBG Mobile’ın her yeni seri güncellemesi, oyuna büyük çapta yenilikler getirdi. Tencent ve PUBG Corp., yapılan çalışmalarla birlikte 11. seri için de büyük çapta yenilikler hazırlandı ve oyunseverler, bugün itibarıyla bu yeniliklerin hepsine kavuşmuş olacaklar. PUBG Mobile’ın 11. seri güncellemesiyle sunulacak olan en büyük yeniliklerden bir tanesi de yeni bir harita.

PUBG Mobile’a yeni bir harita ve yeni bir oyun modu geliyor

PUBG Mobile’ın yeni haritası “Town” olarak isimlendiriliyor ve yeni bir modla birlikte geliyor. Sonunda oyunseverler, bu yeni haritanın heyecanını yeni modla birlikte yaşama fırsatı bulacaklar. Bu mod ve harita kapsamında oyuncular, 4’er kişilik mavi ve al olmak üzere iki farklı gruba ayrılacaklar. Oyunu kazanmak için rakip ekibin üslerininele geçirilmesi gerekiyor. Ekiplerin, yekunda üçer üsleri bulunacak ve kazanmak için iki üssün ele geçirilmesi ehliyetli olacak.

Güncellemeyle birlikte PUBG Mobile, yalnızca Town ve yeni moda kavuşmayacak. Tencent ve PUBG Corp., yeni güncellemeyle birlikte oyunseverlere birtakım yenieşyalar ve değişiklikler de sunacak. Örneğin oyunseverler, bu güncellemeyle birlikte Vikendi haritasında yeni bir araç kullanabilecekler. Oyunun sıradan sürümünde kullanılan kar motorları, artık PUBG Mobile’da da konum alacak.

Vikendi’nin kar motorları, PUBG Mobile’a da geliyor

Tüm bunlara ek olarak PUBG Mobile, 11. seriyle birlikte Groza’nın gücünü, “Team Arena” modunda azaltıyor. Alışılagelmiş koşullarda Groza, 48 hasar veriyordu fakat yeni güncellemeyle birlikte 45 hasarverecek. Aslına bakacak olursak gözle görülür çok bir fark yok üzere lakin yeniden de deneyimli oyunseverlerin bu durumu fark edeceklerini söyleyebiliriz.

PUBG Mobile’ın 11. dönemi, oyuna yeni başlayanları da düşünüyor. O denli ki bundan sonra oyuna yeni başlayan oyuncular, eskisine orantıyla daha çokça eşya kazanacaklar. Üstelik yeni oyuncular, Team Arena ve Payload üzere modlarda da daha çokça armağan ve eşya kazanabilecekler. Ayrıyeten PUBG Mobile’ın son güncellemesiyle birlikte vazife rehber ekranı da değişiyor. Artık oyunseverler, eskisine nazaran daha işlevsel bir kılavuz deneyimi yaşayabilecekler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek