Predator: Hunting Grounds’ın Fragmanı Yayınlandı

 Predator: Hunting Grounds’ın Fragmanı Yayınlandı

Sony ve oyun stüdyosu IIIFonic yeni bir çok oyunculu oyun geliştirdiler. Oyunculara heyecan dolu anlar yaşatacak Predator: Hunting Grounds’ın yayınlanmasına kısa bir vade kalırken, oyunun resmi fragmanı yayınlandı.

Predator: Hunting Grounds’ta oyuncular Predator yahut askeri birlik üyelerinden birini seçerek oyuna katılabilecekler. Predator’ı seçen oyuncular, askeri birlikteki erleri avlarken hizmetleri tarafına getirmeye çalışacaklar. Askeri birlik üyeleri Predator’ın avı olmamaya çalışırken Predator’ı avlamaya çalışacaklar. Askeri birlik seçen oyuncular, Predator’la uğraşlarının yanında kendi aralarında da savaş edecekler.

Oyunda seçilebilecek 4 askeri birlik sınıfı nokta alıyor. Oyunun yapılan testlerinde bu askeri birlik sınıflarından Assault, Scout ve Support ortaya çıkmıştı. Dördüncü askeri birlik sınıfı da oyunun yayınlanması ile birlikte oyuncuların önünde olacak. Oyunda birebir devirde dişi Predator da bulunuyor.

Sony ve IIIFonic tarafından geliştirilen Predator: Hunting Grounds, yapılan testlerin akabinde artık kullanıcılara sunulmak üzere hazır hale geldi. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan Predator: Hunting Grounds, PC ve PlayStation 4 için 24 Nisan’da piyasaya sürülecek.

Predator: Hunting Grounds’ın resmi fragmanı:

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın