Ortamın Hava Kalitesini Kontrol Edip Kullanıcıyı Uyaran Masa

 Ortamın Hava Kalitesini Kontrol Edip Kullanıcıyı Uyaran Masa

Yüksekliği ayarlanabilir masalar, uzun bir devrandır hayatımızda yan alıyor. Masa başında çalışan ve uzun müddet masa başında vakit geçiren kişilerin hayatlarını kurtaran bu masaların yeni bir üyesi ise özellikleri ile dikkat çekiyor.

Masa çalışanların derhal hemen bütün gereksinimlerine yanıt verecek Ilişkin Smart One, bir akıllı telefon pratiği ile bir arada geliyor. Ilişkin Smart One, hava kalitesi sensörü ile ortamdaki hava kalitesini daima takip ediyor ve akıllı telefon pratiği üzerinden kullanıcıyı uyarıyor.

Ilişkin Smart One, bir masadan beklemeyeceğiniz kadar çokça teknoloji sunuyor

Yıllardır piyasada olan ayarlanabilir masaların tipik özelliklerini taşımaya devam eden Ilişkin Smart One’a üç farklı yükseklik ayarı kaydedilebiliyor. Kaydedilen ayarlar, masanın üzerinde yan alan tuşlarla direkt kullanılabiliyor.

Fiziksel yükseklik ayarlama tuşlarının yanında kullanıcının masada ne kadar oturduğunu da takip eden akıllı telefon pratiği, masada uzun devir geçirildiğinde kullanıcıyı uyarıyor. Ilişkin Smart One’ın akıllı telefon pratiğinde sağlıklı hayatı teşvik etmek için egzersizler de bulunuyor.

AiT Smart One’ı sair ayarlanabilir masalardan farklı kılan özellikler arasında, masayı kullanan insanın günlük olarak kullanacağı kimi şeylerin masada entegre halde bulunmasıdır. Ayarlanabilir masada yerleşik bir kablosuz şarj ünitesi, bluetooth hoparlör sistemi, aromaterapi difüzörü, yerleşik bir kablo idare sistemi, LED aydınlatma, telefon pratiği ile denetim edilen bir güvenlik çekmecesi ve ergonomik bir ayak dayama kısmı bulunuyor.

AiT Smart One’ın geliştiricisi olan Ilişkin Desks şirketi, ayarlanabilir masanın üretimine başlamak için Indiegogo’da bir kampanya başlattı. Masanın bütün işlevlerinin bulunduğu modeli 999 dolarla erken siparişe sunuldu. Birkaç özelliğin kırpıldığı daha ucuz olan iki model ise erken siparişle kullanıcılara sunuldu.

Ortamın hava kalitesini takip eden Ilişkin Smart One’ın yayınlanan tanıtım görüntüsü: 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın