Oppo F15’in Posteri ve Videosu Ortaya Çıktı

 Oppo F15’in Posteri ve Videosu Ortaya Çıktı

Oppo’nun yeni akıllı telefonu Oppo F15, 16 Ocak’ta tanıtılacak. Çinli akıllı telefon üreticisi, bu haftanın başında Oppo F15’in birkaç özelliğini ve fotoğrafını Amazon India üzerinden paylaştı. Cihazın paylaşılmasıyla birlikte Oppo F15’in farklı bir Oppo modelinin birebiri olduğu, sadece isminin değiştirildiği savları güçlendi.

Oppo F15 ismini duymaya başladığımızdan beri cihazın aslında Oppo A91 olduğu hakkında birtakım argümanlar ortaya atılıyor. Oppo A91, geçtiğimiz aralık ayında Çin’de tanıtıldı. İşte bugün ortaya çıkan ve Oppo F15’e ilişkin olduğu sav edilen bir görüntü ve poster, bu savların daha da güçlenmesini sağladı.

Oppo F15’in manzaraları ortaya çıktı:

Yayınlanan postere nazaran Oppo F15, 6,4 inçlik AMOLED ekrana sahip olacak. Cihaz, MediaTek Helio P70 yonga setinden güç alacak ve 4.025 mAh’lik bataryayla desteklenecek. Oppo F15’in gerisinde bulunan dörtlü kamera kurulumunda 48 MP ana kamera, 8 MP ne olduğu açıklanmayan lens ve iki 2 MP ne olduğu açıklanmayan sensör bulunacak.

Aşağıda yan alan fotoğraf, bahsettiğimiz medyadan alındı. Fotoğrafta görüldüğü üzere Oppo F15 olduğu argüman edilen cihaz, damla çentikli bir ekrana sahip. Medyanın başlarında ise cihazın dörtlü kamera kurulumunu görebiliyoruz. Oppo F15’in gösterildiği medyayı izlemek için şu adrese gidebilirsiniz.

Oppo A91 olduğu sav edilen Oppo F15’in özellikleri:

Oppo F15’in Amazon India’da paylaşılan özellikleri Oppo A91 ile külliyen birebir. Oppo A91 de Oppo F15 üzere 6,4 inçlik AMOLED ekrana sahip. Her iki cihazın ekranı da 2400 x 1080 çözünürlükte ve 20:9 en uzunluk orantısında.

Oppo A91 ve Oppo F15 arasındaki fark ise kamera kısmında ortaya çıkıyor. Oppo A91’in ardında üçlü kamera heyetimi bulunuyor. Batarya kısmı da Oppo F15’tekiyle birebir.

Oppo F15’in hakikaten Oppo A91’in ismi değiştirilmiş versiyonu olup olmadığını önümüzdeki hafta göreceğiz. O vakte dek bizi takip etmeye devam edin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek