Nokia 7.1 İçin Tercih Edebileceğiniz En İyi Kılıflar

 Nokia 7.1 İçin Tercih Edebileceğiniz En İyi Kılıflar

2018 yılının sonlarına gerçek tanıtılan Nokia 7.1, geçtiğimiz yıl boyunca orta segmentin tozunu attırarak nispeten tercih edilen bir model olmayı başardı. Telefonun bu kadar çok tercih edilmesinin ardındaysa donanımsal özellikler ve tasarım üzere birkaç farklı neden bulunuyor.

Tasarım noktasında dış cephesi alüminyum ve camdan üretilen Nokia 7.1, bu sayede orta sınıf bir telefondan fazla “premium” segmentine ilişkin bir cihaz üzere görünüyor. Doğal ki telefonun bu şık imgesinin yıllar boyunca bu biçimde kalmasını istiyorsanız, bunun için tercih edebileceğiniz nispeten lâtif telefon kılıfları bulunuyor. Gelin Nokia 7.1 için tercih edebileceğiniz en güzel telefon kılıfı seçeneklerine yakından bakalım.

Microcase Brushed Carbon Fiber Silikon Kılıf

Arka kısımda fırçalanmış bir görünüm ve uç noktalarında kişisel karbon fiber desenlerine sahip olan bu kılıf, piyasada 35-45 TL arasında değişen fiyatlardan satışa sunuluyor. Cihazı baştan başa kavrayan, kolay takılıp çıkarılabilir bir yapıya sahip olan kılıf, fiber silikon yapısıyla cihazınızın zarar görmesini de büyük orantıda engelliyor.

TopAce Clear Case

Nokia 7.1 için tasarlanmış olan şeffaf yapıdaki silikon kılıf, cihazını korurken tıpkı devirde şıklıktan ödün vermek istemeyenlerin tercih edebileceği bir seçenek olarak önümüze çıkıyor. Öteki kılıflara kıyasla daha ince bir yapıda olan bu kılıf, telefonu darbe ve çizilmelere karşı koruyabiliyor.

KuGi Premium Flexible Case

Hem şık ve hem de hami bir kılıf arayanların tercih edebileceği KuGi Premium Flexible Case, yüksek kaliteli TPU yapısı ile üst seviye bir tutuş hissi sağlıyor. Öte yandan kılıfın esnek yapısı, cihazın tüm temas noktalarına rahatça ulaşabilmenize imkân sağlıyor.

Tudia Merge Nokia 7.1

Tudia tarafından sunulan bu kılıf, ağır görünümünün yanında esnek bir yapıyı da beraberinde sunuyor. Kılıfın cihazı baştan başa kaplayan yapısıysa tüm düğmeleri de kaplayarak muhafaza altına alıyor. Sert düşüşlerde en çok hasar gören nahiye olan kamera ve parmak izi sensörü de yükseltilmiş kaplamayla muhafaza altına alınmış durumda.

Kwmobile Cover

Kwmobile markalı bu kılıfı gayrı TPU kılıflarından ayıran en büyük farkı, pembeden maviye geçiş yapan iki renkli tasarımı. Düz, şeffaf renklerden sıkılan gelgelelim hafif ve şık bir kılıf arayanların tercihi olabilecek bu kılıf, telefonu baştan başa sarmalayan yapısıyla tesirli bir himaye sunuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek