Netflix’in Yeni Türk Dizisi ’50 Metrekare’nin Oyuncuları

 Netflix’in Yeni Türk Dizisi ’50 Metrekare’nin Oyuncuları

Yerkürenin en tanınan çevrimiçi seri ve sinema platformu Netflix, Türkiye’deki prodüksiyonlarını her geçen gün biraz daha artırıyor. Geçtiğimiz periyotlarda “Hakan: Muhafız” ve “Atiye” üzere orjinal Türk serilerini yayınlayan Netflix, 2020 yılında da yeni Türk serileriyle abonelerinin önüne çıkmaya hazırlanıyor. Netflix’in üzerinde çalıştığı yeni Türk serilerinden bir tanesi de “50 Metrekare“.

50 Metrekare, BKM Sinema tarafından hazırlanacak ve Netflix üzerinden seyircilerle buluşacak. Girişim, şimdi çok yeni olduğu için detaylı bir malumat sahibi değiliz ama serinin Burak Aksak tarafından kaleme alındığını ve Selçuk Aydemir tarafından da yönetileceğini tabir edebiliriz. Seriyle ilgili olarak yaşanan son gelişme ise 50 Metrekare’nin oyuncularını ortaya koydu.

Yeni Netflix serisi, Cengiz Bozkurt, Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ı bir araya getirecek

Ortaya çıkan haberlere nazaran Netflix’in yeni Türk serisi 50 Metrekare, son periyotların sevilen isimlerinden Aybüke Pusat ve Türk serilerinin beğenilen isimlerinden Burak Aksak’ı bir araya getirecek. Üstelik bu ikiliye değerli isimler de eşlik edecek. Edinilen haberlere nazaran 50 Metrekare serisinde Aybüke Pusat ve Burak Aksak’a ek olarak Engin Öztürk, Cengiz Bozkurt, Özgür Emre Yıldırım ve Survivor müsabakası ile tanınan Hasan Yalnızoğlu üzere isimler de bölge alacak.

50 Metrekare isimli serinin ne hengam yayınlanacağı bilinmiyor. Ama söylentilere göze serinin çekimlerine önümüzdeki hafta itibarıyla başlanacakmış. Yani Netflix abonelerinin 50 Metrekare ile tanışmaları için uzun bir vade daha beklemeleri gerekiyormuş üzere görünüyor. Lakin çekimler devam ettiği sırada Netflix, seriyle ilgili fragman ve tanıtım görüntüleri yayınlayacak ve sonunda de Netflix kullanıcılarının merakını giderecektir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek