Netflix, Yeni Mini Dizisi Dracula’dan Son Fragmanı Paylaştı

 Netflix, Yeni Mini Dizisi Dracula’dan Son Fragmanı Paylaştı

Çevrimiçi abonelikli yayın platformlarının sayısı giderek artmaya başladı. Memleketimizde Netflix, BluTV ve Puhu TV üzere platformlar varlık gösterirken Amazon’un sahibi olduğu Prime TV’ye de devletimiz üzerinden erişilebiliyor. Bunlara ek olarak şu an sonlu sayıdaki devlette faaliyet gösteren ama ilerleyen yıllarda memleketimize girme ihtimali olan Disney+ ve Apple TV+ üzere platformlar da bulunuyor.

Son devirlerde yarışmanın bu kadar ağırlaşması ve önümüzdeki yıllarda giderek daha da ağırlaşacak olması, bu platformların hayatta kalmak için daha çok uğraş göstermesi gerektiği manasına geliyor. Platformların hayatta kalması için yapması gereken şeylerden biri de kendi orjinal içeriklerini üretmek. Netflix de bu stratejiyi izliyor ve bünyesindeki imalatların sayısını artırmaya çalışıyor. Bunun en son örneklerinden bir tanesi de Dracula.

Dracula’nın son fragmanı:

Dünyada 190’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteren Netflix, her geçen gün özgün içerik sayısını artırıyor. Şirketin, portföyüne eklediği son prodüksiyonlardan bir tanesi de 4 Ocakta yayınlanmaya başlayacak olan mini seri Dracula.

Toplamda üç kısımdan oluşacak olan Dracula, Bram Stoker’ın klasikleşmiş romanından bir defa daha uyarlanıyor. Serinin yapımcılık koltuğunda ise Sherlock serisinin yaratıcıları Mark Gatiss ve Steven Moffat oturuyor.

Bu mini seride Dracula karakterine daha evvel The Square sinemasında de rol almış olan Danimarkalı aktör Claes Bang can veriyor. Seride mahal alan gayrı oyuncular ise Dolly Wells, John Heffernan, Joana Scanlan, Morfydd Clark. Ayrıyeten serinin yapımcılarından olan Mark Gatiss de seri de rol alıyor. Dracula isimli serinin seyircilerden nasıl tefsirler alacağını önümüzdeki günlerde daima birlikte göreceğiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek