Samsung, Tüm Galaxy Fold Ön Siparişlerini İptal Etti
6 Eyl, 2019 12:27 tarihinde eklendi

Samsung, Tüm Galaxy Fold Ön Siparişlerini İptal Etti

Samsung, Tüm Galaxy Fold Ön Siparişlerini İptal Etti

Cenup Koreli teknoloji devi Samsung, up uzun bir süredir dayanabilir telefonu Galaxy Fold üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Aslen bu telefon, birkaça ay önce tamamlanmış hatta ön sipariş sistemi bile aktif edilmişti sadece Samsung’un katlanabilir ekranlı ilk telefonunu kontrol eden kişiler, ortalama 24 saat içerisinde Galaxy Fold’u kullanılamaz hale getirdiler.

Her ne kadar bazı kontrol kullanıcıları, Galaxy Fold’un ekranının üzerinde bulunan koruyucu katmanı sökerek telefona zarar vermiş olsalar da sorunların çoğu teknik problemlerdi ve neticedede Samsung, bu telefonun piyasaya sürülme tarihini erteledi.

Samsung Galaxy Fold ön siparişi verenlere 250 dolar armağan çeki

Yılan hikayesine dönen bu süreçte nihayet sona gelindi ve Samsung, dün saygınlıkıyla telefonun çıkış tarihini duyurdu. Yapılan açıklamalara bakılırsa Samsung Galaxy Fold, bugün itibarıyla cenup Kore’de, ilerleyen günlerdeyse diğer ülkelerde satışa sunulacak. Sadece şimdi, ilginç bir çıkış meydana getiren Samsung, tüketicilerin daha öncelerden verdiği tüm Galaxy Fold siparişlerini iptal ettiğini duyurdu. Bununla da yetinmeyen Samsung, müşterilere 250 dolarlık (ortalama 1.450 TL) armağan çeki verdi.

Samsung’un sipariş iptal ve indirim çeki kararına dair bir e-posta, daha öncelerden Galaxy Fold siparişi veren “M. Brandon Lee” isminde bir YouTuber tarafından paylaşıldı. Dilerseniz şimdi de Lee’nin paylaştığı o e-postaya bakalım.

“Önümüzdeki haftalarda uzun süredir beklenen Galaxy Fold’un ABD’de piyasaya sürüleceğini dünyaya duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Biliyorsunuz bu aygıt, bir akıllı telefonun neler yapabileceğini yeniden tasarlıyor.

Bizim en büyük önceliğimiz, bu devrimci yenilikle mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimine haiz olmanızı sağlamaktır. Bu nedenle, tüm müşterilerimize tekrar düşünmeleri için fırsat tanıyoruz ve dolayısıyla mevcut ön siparişinizi maalesef iptal ettik. Bu kararı almak hiç basit olmamış olsa da, bunun yapılması ihtiyaç duyulan doğru bir şey olduğuna inanıyoruz.

Galaxy Fold, mobil teknolojide yeni bir devrin başlangıcını ifade ediyor ve bu nedenle Samsung uzmanlarına direkt erişebilmenizi sağlayan yeni bir “Galaxy Fold Premier Service” hizmeti de dahil olmak üzere aletin premium ve özel doğasıyla eşleşen yeni bir satın alan deneyimi icat ettik. Hepsi, Galaxy Fold sahiplerine bu teknolojiyi keşfetme ve bu yeni teknolojiye alışma fırsatı verecektir.

Sabrınız için teşekkürlerimizin bir göstergesi olarak, “Samsung.Com”da herhangi bir şey almak için kullanacağınız bu 250 dolarlık çeki kabul edin. Satın almaya hazır olduğunuzdaysa “Samsung.Com/us” adresine gelin ve ödeme esnasında kişisel promosyon kodunuzu kullanın.”

Tüm bu yaşananlarla birlikte Samsung, Galaxy Fold için ön sipariş veren müşterilerine iyi diyebileceğimiz bir oranda indirim çeki vermiş durumda. Samsung bu sayede, upuzun bir süredir beklettiği katlanabilir ekranlı telefon müşterilerinin gönlünü almayı başaracak şeklinde duruyor.

Like

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *