Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama
8 Eyl, 2019 1:32 tarihinde eklendi

Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama

Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama

Play Store’daki ücretli oyun ve uygulamalar, haftalık indirimlerle kullanıcılara ücretsiz olarak sunulabiliyor. Bu haftanın indirimlerinde ücretsiz olarak indirilebilecek uygulamaları, oyunları ve bazı kişiselleştirme araçlarını bir araya getirdik. İndirimlerin kısa bir süre devam edeceğini ve bu nedenle elinizi çabuk tutmanız gerektiğini hatırlatarak zaman kaybetmeden listemize geçelim.

10. EZ Notes

Normal fiyatı: 23,99 TL

Gizliliğin fazlaca önemli olduğu bu günlerde not alma uygulamanızın aldığınız notları başkalarıyla paylaşmasını kesinlikle istemezsiniz. EZ Notes, veri güvenliği mevzusunda güvence veren reklamsız bir not alma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Sesli olarak notlar alabileceğiniz bu yararlı uygulamayı, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak cihazınıza indirebilirsiniz.

9. Total Media Player Pro

Normal fiyatı: 9,99 TL

Herhangi bir ek pakete gerek kalmadan Ultra HD videoları oynatabilen Total Media Player Pro, film izlerken altyazı eklemek isteyenler için de rahat bir altyazı ekleme arayüzü sunuyor. Standart video oynatıcılarının sağladığı özelliklerin hepsini içinde barındıran bu uygulama ile ekolayzır arayüzü, arka planda oynatma gibi özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

8. 4K Camera

Normal fiyatı: 28,99 TL

Bir yönetmen edasıyla kendi filmlerinizi Android aletinızla çekmek isterseniz, 4K Camera sizin için iyi bir alternatif olabilir. Pozlama, odak, beyaz dengesi, video kare hızı benzer biçimde ayarları tamamen sizin denetimünüze veren uygulamada akıllı otomatik mod ile de fazlaca iyi çekimler yapmanız mümkün.

7. Crypto Helper

Normal fiyatı: 5,09 TL

Yalnızca kendinizin görmenizi isteyeceğiniz bir notunuz, sadece bazı arkadaşlarınızın okuyabileceği mesajlarınız ya da kırılamayacak kadar güçlü bir şifreniz varsa Crypto Helper, sizin için oldukça yararlı olabilir. Yazdıklarınızı yalnızca siz ve sizin anahtar kelimeyi paylaşmış olduğunız kişilerin okuyabileceği metinler üretmek isterseniz bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz.

6. Neurosimulator Vol.I

Normal fiyatı: 91,99 TL

Listemizdeki uygulamalar içinde düzgüsel fiyatı en yüksek olan Neurosimulator Vol.I, oldukça gelişmiş bir simülasyon olarak karşımıza çıkıyor. 3 boyutlu olarak beyin ameliyatları gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama, tıp alanına ilgi duyanların dikkatini çekebilir.

5. Text Scanner

Normal fiyatı: 6,79 TL

Okulların açılmasına oldukca kısa bir süre kalmışken Text Scanner, kitaplarda gördüğünüz yazıları dijital ortama aktarma özelliğiyle sizin desteğinize koşabilir. çok stabil çalışan tarama performansıyla dikkat çeken uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan aletinıza indirebilirsiniz.

4. Motorsport Manager Mobile 3

Normal fiyatı: 17,99 TL

Kendi motor sporları ekibinizi kurarak yönetimi ele alacağınız mükemmel bir oyun olan Motorsport Manager Mobile 3, oynayan oyunculardan aldığı yüksek derecelendirmeyle de dikkat çekiyor. Kaliteli grafikleriyle öne çıkan bu oyunun gerçekçi hikâyesiyle bir anda kendinizi pistte bulabilirsiniz.

3. Slayaway Camp: 1980’s Horror Puzzle Fun!

Normal fiyatı: 20,99 TL

Google Play Store’da “Editörün Seçimi” etiketiyle de dikkat çeken Slayaway Camp: 1980’s Horror Puzzle Fun!, şu an için indirime girmiş durumda. Bulmaca türündeki oyunlardan keyif alanlardansanız 80’li senelerın tehlike filmlerini aratmayan bu oyunu denemenizde fayda var.

2. ai.type Rainbow Color Keyboard

Normal fiyatı: 4,39 TL

Listemizdeki kişiselleştirme uygulamalarından ilki olan ai.Type Rainbow Color Keyboard, klasik klavye düzeninden sıkılan kullanıcıların telefonlarına renk getiriyor. Temiz bir kullanıcı deneyimi vadeden bu uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

1. Crayonic Icon Pack

Normal fiyatı: 7,19 TL

Bir diğer kişiselleştirme uygulaması ise akıllı telefonundaki ikonlardan sıkılan kullanıcılar için. Crayonic Icon Pack’i kullanarak telefonunuza oldukca iyi çizilmiş ikonlarla yeni bir görünüm kazanmıştırrabilirsiniz.

Google Play Store’un haftalık indirimlerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaştığımız listemizin sonuna geldik. En beğendiğiniz uygulama ve oyunları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. İndirimli oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmış olduğumız yazılarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalınca 🙂

Like

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *