iPhone 11 kılıfları ortaya çıktı
3 Eyl, 2019 12:41 tarihinde eklendi

iPhone 11 kılıfları ortaya çıktı

iPhone 11 kılıfları ortaya çıktı

Tanıtılmasına kısa bir süre kala Apple’ın iPhone 11 modellerinin yeni kılıfları ortaya çıktı.

Son yıllarda iPhone modellerinin tanıtılmasına birkaç gün kala telefonlarla ilgili biroldukça detay ortaya çıkıyor. Bunlar genelde kılıf üreticilerinden gelen bilgiler oluyor. IPhone 11 için de benzer bir konum oldu ve telefonla ilgili özellikle fotoğraflı örnekler gene kılıf üreticilerinden geldi.

IPhone 11 kılıfları ortaya çıktı
Dün akşam saatlerinde Apple‘ın iPhone 11 etkinliğini düzenleyeceği tarih 10 Eylül olarak açıklanmıştı. Üç farklı modelin geleceği kesin olarak belliyken yeni kılıf fotoğrafları da bu modellerin iyi mi olacağını bir kere daha ortaya çıkardı.

 

Twitter’daki Ben Geskin hesabından meydana getirilen paylaşımlarda iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max kılıfları net olarak görülüyor. Muhtemelen Çin’de çekilen görüntüde telefonların kare şeklinde arka kamera dizilimi net olarak görülüyor. Huwaei Mate 20’deki tasarıma benzeyen bu kamera dizilimi ile sonucunda Apple’ın da üçlü kamera teknolojisini kullanmaya başlayacağı anlaşılıyor. Telefonun daha önce ortaya çıkan kılıf fotoğraflarında da benzer bir durum vardı. Kısaca iPhone 11 modellerinde üçlü kamera modülü yer alacak. En azından Pro ve Pro Max modellerinin böyle olacağı kesinleşti diyebiliriz.

Like

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *