General Mobile’dan GM 9 Go fırsatı
3 Eyl, 2019 2:40 tarihinde eklendi

General Mobile’dan GM 9 Go fırsatı

General Mobile’dan GM 9 Go fırsatı

General Mobile, GM 9 Pro’nun dikkat çekici tasarımından esinlenerek oluşturduğu ve GM 9 ailesinin yeni üyesi olan GM 9 Go’yu KDV dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı olan 899 TL yerine 100 TL indirim fırsatı ile 799 TL’ye kullanıcıları ile buluşturuyor.

General Mobile’dan GM 9 Go fırsatı

Özellikle akıllı telefonu ilk kere deneyim eden kullanıcılara hitap eden GM 9 Go, Google’ın geliştirilmiş uygulamaları ile kullananların hayatını kolaylaştırıyor. Chrome ve Google uygulamalarıyla internet üzerinden data kullanımını azaltarak veri tasarrufu elde eden GM 9 Go ayrıca Google Asistan özelliği ile ‘OK Google’ diyerek Google Asistanı’nı aktif eden kullananların sorularının yanıtlarına çabucak erişmesinı sağlıyor. Kullanıcılar özellikle hatırlatma, alarm kurma, yol tarifi alma, arama yapma, bildiri atma ve hava durumu öğrenme benzer biçimde çoğunlukla kullanılan birçok özelliği de Google Asistan sayesinde ses komutları ile süratlica yapabiliyorlar.

Çift SIM kart desteğiyle aynı anda kullanılabilen bellek kartı olan GM 9 Go’nun, 13 MP flaşlı kamerası ile fotoğraf tutkunları, hafıza problemi olmaksızın dahili olarak sunulan ‘Google Fotoğraflar’ uygulamasıyla yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak depolama kapasitesina haiz oluyor.

Altın, gümüş ve uzay grisi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile sunulan GM 9 Go’ya 100 TL indirim fırsatıyla ulaşmak isteyen kullanıcılar www.Generalmobile.Com üzerinden telefonu 11 aya varan taksit imkânı ile satın alabilecek.

Like

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *