Microsoft Türkiye, 23 Nisan İçin Özel Bir Video Yayınladı

 Microsoft Türkiye, 23 Nisan İçin Özel Bir Video Yayınladı

Bu yıl, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Evlat Bayramı’nın 100. yıldönümünü kutlayacağız. Koronavirüs salgını nedeniyle fizikî kutlamaların yapılamayacağı 23 Nisan için Microsoft Türkiye ve Barış İçin Müzik Vakfı koro üyeleri kişisel bir görüntü hazırladılar.

Barış İçin Müzik Vakfı koro üyeleri, “Dere Geliyor Dere” türküsünü evlerinde seslendirdiler. Koro üyeleri, türkünün koro ve enstrüman kısımlarını şahsen kendi konutlarında, Microsoft Teams kullanarak kaydettiler. Konutlarda kaydedilen görüntüleri daha sonra Microsoft Türkiye ekibi bir araya getirdi.

Microsoft Türkiye ve Barış İçin Müzik Vakfı koro üyelerinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Evlat Bayramı’nın 100. yılı için hususî olarak hazırladığı “Dere Geliyor Dere” türküsünün görüntüsü dün Microsoft Türkiye YouTube kanalında yayınlandı.

Microsoft Türkiye’nin yayınladığı görüntünün açıklama kısmında, “Bir araya gelemeyen Barış İçin Müzik Vakfı Koro üyelerini teknoloji sayesinde buluşturduk. Ve yerküre için umut dolu bir medya hazırladık. Microsoft Türkiye olarak, “şarkı söylemeye devam” diyor, ulusumuzun, tüm evlatların ve içindeki evlatla yaşayanların bayramını kutluyoruz” denildi.

Microsoft Türkiye ve Barış İçin Müzik Vakfı koro üyelerinin 23 Nisan’ın 100. yılı için hazırladığı medya:

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın