Foto Galeri

Ana sayfa Foto Galeri

WD Blue SATA SSD incelemesi

0
Depolama ihtiyacı gün geçtikçe artıyor. Buna karşın teknoloji de bu yönde yeni nesil çözümler sunuyor. Eskiyen sabit diskler, yerini SSD yani Katı Durum Diski'ne bırakmış durumda. Bu kapsamda depolama tarafında önemli isimlerden biri olan Western Digital'in yeni ürünlerinden WD Blue SATA SSD'yi inceledik.

Intel Iris Xe MAX ayrık grafikleri kullanıcılara sunuldu

0
Intel, ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmış Intel Iris Xe MAX ayrık grafikleri iş ortakları aracılığıyla pazara sundu.

Yapay zekâ depremi önceden tahmin edebilir mi?

0
Günümüzde pek çok bilim insanı, yapay zekanın yardımıyla büyük miktarda sismik veriyi analiz ederek depremleri daha iyi anlamak ve önceden tahmin edebilmek için çalışıyor. İzmir’de yaşanan üzücü deprem nedeniyle depremlerin önceden tahmin edilebilmesi yeniden gündeme geldi.

Doğal afetlerde hayat kurtaran mobil uygulamalar

0
İzmir’de meydana gelen deprem tüm Türkiye’yi derinden sarstı ve doğal afetlere karşı hazırlıklı olmamız gerektiğini hepimize bir kez daha hatırlattı. Peki, elimizden düşürmediğimiz mobil cihazlarımızın böyle zamanlarda hayat kurtarabilecek araçlara dönüşebileceğinin farkında mısınız?

SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless oyun fareleri tanıtıldı

0
Oyuncu aksesuarlarıyla tanınan SteelSeries, yeni oyuncu farelerini görücüye çıkardı.

Dynabook bilgisayarlar Türkiye pazarına girdi

0
Sharp Corporation, 2018’de Toshiba Client Solutions'ı satın aldığında bu birimi Dynabook olarak yeni bir markaya dönüştürdü. Ve aradan geçen iki yılın ardından Dynabook, Türkiye pazarına giriş yaptı.

Google ile ilgili kritik karar 19 Kasım’da açıklanacak

0
Google'ın "genel arama pazarındaki hakim durumunu kötüye kullandığı" gerekçesiyle hakkında yürütülen soruşturma kapsamında sözlü savunma toplantısı gerçekleştirildi.

Apple Watch sahiplerine Spotify müjdesi

0
Apple Watch kullananlar için Spotify ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Artık yanınızda iPhone'nunuz olmasa da saatiniz üzerinden Spotify'ı kullanabilecek ve müzik dinleyebileceksiniz.
- Advertisement -

Donanım

GÜNCEL HABERLER

İnstagram büyük değişiklik! Sınır kaldırılıyor

0
Instagram canlı yayın için yeni özelliklerinin duyurusunu gerçekleştirdi. Instagram'ın yaptığı canlı yayın güncellemesi ile birlikte canlı yayınların 60 dakikalık süre sınırı kaldırılacak.

Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube’a Türkiye’den ceza

0
Yasal süre dolmasına karşın temsilci bildiriminde bulunmayan Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Periscope, Tiktok'un da aralarında bulunduğu kuruluşlara ise ceza kesildi. Rusya merkezli sosyal medya platformu VK ise Türkiye'de görev yapacak temsilcisini Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK) bildirerek, gerekli bilgileri internet sitesinde yayımladı.

Facebook ve Google’ın seçim yasakları devam edecek

0
ABD'de sosyal paylaşım sitesi Facebook, başkanlık seçiminden sonra sonuçların hemen belli olmaması nedeniyle başlattığı geçici siyasi reklam yasağını bir ay daha uzattığını duyurdu.

Facebook, yayın içi reklamları Türkiye’de başlatıyor

0
Sosyal medya devi Facebook, bugün yaptığı bir açıklamayla yayın için reklamları Türkiye’de hayata geçirdiğini duyurdu.

Facebook ve Google açıkladı! Yasak 1 ay daha uzatıldı

0
ABD'de sosyal paylaşım sitesi Facebook, başkanlık seçiminden sonra sonuçların hemen belli olmaması nedeniyle başlattığı geçici siyasi reklam yasağını bir ay daha uzattığını duyurdu.

Facebook, Instagram, Twitter, Periscope, YouTube ve TikTok’a 10’ar milyon lira ceza

0
Yeni internet yasasının ardından yasal süresi içinde Türkiye'de temsilcilik açmayan başta Facebook, Instagram, Twitter, Periscope, YouTube ve TikTok olmak üzere sosyal ağ sağlayıcılarına 10'ar milyon lira ceza kesildi.