İşte Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Fold 2’nin Kod Adları

 İşte Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Fold 2’nin Kod Adları

Geçtiğimiz sonbaharda, Galaxy S20’nin kamerasının ‘Hubble’ kod ismine sahip olacağı söylentileri ortaya çıkmıştı. O vakitten beri, bunun aslında Galaxy S20 serisinin yani Galaxy 11’in kod ismi olduğundan şüpheleniliyordu. Samsung, bu şüphemizde ne kadar haklı olduğumuzu gösterdi. Güney Koreli teknoloji devi, yeni nesil Galaxy S serisine ‘Hubble’, katlanabilir ekranlı modeli Galaxy Fold 2’ye ise ‘Bloom’ kod ismini verdiğini onayladı.

Galaxy S20 için Hubble kod ismi, öylesine seçilmiş bir isim değil. Galaxy S20’nin Samsung’un teleskobik kameralı birinci akıllı telefonu olması bekleniyor ve bu nedenle Hubble Uzay Teleskobu ile tıpkı ada sahip olması şaşırtıcı değil.

Galaxy S20 ve Galaxy Fold 2’nin kod ismi anlaşılan oldu

Bu isimler, Samsung’un 11 Şubat’ta düzenleyeceği Unpacked 2020 aktifliği için Almanya’da başlattığı ön kayıt kampanyasında ortaya çıktı. Acilen aşağıdaki görebileceğiniz üzere, kampanyanın onay sahifesinin URL’sinde hem ‘Hubble’ hem de ‘Bloom’ sözü bölge alıyor. Güney Koreli şirket, ön kayıt sahifesinde kullanıcılara, bir akıllı telefonda en değerli özelliğin ne olduğunu soruyor. Seçenekler arasında parti özellikleri, ileri teknoloji, verimlilik, kamera ve tasarım üzere ögeler var.

İlginçtir ki, Samsung’un Galaxy S20 serisinde nokta vermesi beklenen büyük bataryalara karşın, uzun pil ömründen bahsedilmiyor. Tahminen de ekranın 120Hz yenileme suratı, pil ömrünü olumsuz etkileyeceğinden bu seçenek koyulmamış olabilir.

Samsung’un ABD’nin Francisco kentinde düzenleyeceği Unpacked 2020 etkinliğinde ‘Hubble’ ve ‘Bloom’ cihazları hakkında her şeyi öğreneceğiz. 11 Şubat’taki aktifliğe bir ay kadar uzaktayız. Bu da, o vakte kadar hem Galaxy S20 hem de Galaxy Fold 2 ile alakalı yeni söylentiler çıkabileceği manasına geliyor. Takipte kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek