iPhone 11 Pro’nun Kamera Kalitesini Gösteren Video

 iPhone 11 Pro’nun Kamera Kalitesini Gösteren Video

ABD merkezli teknoloji devi Apple, geçtiğimiz aylarda lansmanını yaptığı yeni iPhone‘larında en çok kamera özelliklerini övdü. Aslına bakacak olursak bu haklı bir övgüydü zira mahsusen iPhone 11 Pro’nun kamerası hem tüketiciler hem de teknik eleştirmenlerden tam not aldı. Şimdiyse Apple, iPhone 11 Pro’nun kamera yeteneklerini sergileyen yeni bir video yayınladı.

Apple, YouTube üzerinden yayınladığı medyaya “Fire and Ice” yani “Ateş ve Buz” ismini veriyor. Görüntünün asıl emeli ise iPhone 11 Pro’nun kamera özelliklerinin sonlarını zorlamak ve ortaya eksiksiz duvar kağıtları çıkarmak. Görüntünün isminden da anlaşılabileceği üzere daha çok ateş ve buz görsellerinin nokta aldığı medya, Apple’ın bu defa kamera konusunda ne kadar güzel bir iş çıkardığını ortaya koyuyor.

Apple, iPhone 11 Pro’nun tüm yeteneklerini sergileyebilmek için geçtiğimiz devirlerde de benzeri çalışmalar yaptırdığı Donghoon Jun ve James Thornton’u görevlendirdi. Sanatkarlar, laf konus medyanın oluşturulması için önemli çalışmalar yürüttüler ve en ahir da ortaya kusursuz bir iş koymayı başardılar. Apple, “Fire and Ice”ın art planında yaşananları da YouTube’daki takipçileriyle paylaştı.

iPhone 11 Pro ile çekilen Ateş ve Buz medyası

Apple, bu üslup görüntülerini “Shot on iPhone” yani “iPhone ile Çekildi” kampanyası dahilinde yayınlıyor. Şirket, bu biçim görüntüler ile iPhone’ların kamerasının tüm hadlerini zorluyor ve böylece çok yeterli bir reklam çalışması yapmış oluyor. Velev Apple, geçtiğimiz devirlerde su, kurşun ve kimyasal unsurlar aracılığıyla emsal medyalar çekmiş, tüketicilerin beğenisinikazanmayı başarmıştı. Dilerseniz sizleri artık de, “Fire and Ice”ın sahne gerisi imajları ile başbaşa bırakalım.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek