Instagram’ın Boomerang Moduna 3 Yeni Özellik Eklendi

 Instagram’ın Boomerang Moduna 3 Yeni Özellik Eklendi

Yerkürenin en tanınan toplumsal medya platformlarından bir tanesi olan Instagram, uzunca bir müddettir hayatımızın içerisinde. Geliştirici ekip, platforma duyulan ilgiyi hep yüksek tutmak için çalışmalarını tüm süratiyle sürdürüyor. Instagram’ın mobil pratiğine yeni bir güncelleme sunan geliştirici ekip artık, 3 yeni “Boomerang” modunu kullanıcıların hizmetine sundu.

Özellikle Instagram’a bilakis mühendislik süreçleri uygulayan ve platformun yeni özelliklerini ortaya çıkaran Jane Manchun Wong, aslında yeni Boomerang özelliklerini bir vade evvel duyurmuştu. Wong, geçtiğimiz devirlerde yaptığı açıklamalarla Instagram’ın 6 farklı yeni moda sahip olacağını ve bunlarıniki etaphalinde kullanıcılara sunulacağından bahsetmişti. Wong’un dediği üzere oldu ve Instagram, birinci etapta üç yeni özelliği kullanıcılara sundu.

Instagram‘ın Boomerang moduna eklenen üç yeni özellik; “SlowMo”, “Echo” ve “Duo” olarak isimlendiriliyor. Kelam konusu özellikler, kullanıcılara farklı farklı deneyimlersunmaya hazırlanıyor. Dilerseniz lafı daha çokça uzatmadan, Instagram’ın yeni özelliklerinin neler sunduğuna yakından bakalım.

Instagram’ın Boomerang moduna eklenen SlowMo, isminden da anlaşılabileceği üzere çektiğiniz Boomerang’ı ağırçekimde oynatıyor. Echo özelliği, çektiğiniz Boomerang’ı bir ölçü hızlandırırken Duo ise Boomerang’ınızın suratını gözler görülür seviyede arttırıyor. Sonunda kullanıcılar, takipçileriyle paylaştıkları Boomerang‘ları daha etkileyici hale getirebilecekler.

Instagram’ın yeni Boomerang özelliklerini duyurduğu tweet

Instagram’ın yeni Boomerang modlarını kullanabilmeniz için evvel klasik bir Boomerang çekimi yapmanız akabinde da üst kısma eklenen yeni menüye erişmeniz gerekiyor. Böylece Instagram‘ın yeni SlowMo, Echo ve Duo özelliklerini kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Gelgelelim Instagram’ın yeni özelliklerinden faydalanabilmek için uygulamanızınson sürümde olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek