İndirim Kodlarını Takip Eden Chrome Eklentisi: Jarrt

 İndirim Kodlarını Takip Eden Chrome Eklentisi: Jarrt

İnternet tasarrufunun yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza pek çok yeni alan dahil oldu. Bu sahalardan bir tanesi de çevrimiçi platformlar üzerinden alışveriş yapmak. O denli ki; aradığımız her eseri internet üzerinden saniyeler içerisinde bulabiliyoruz. Üstelik satın aldığımız eserler, hengam zaman dertler yaşanıyor olsada kargoşirketleri aracılığıyla kapımızın önüne kadar bırakılıyor.

İnternet ortamında alışveriş yapmanın farklı avantajları var. Şöyle ki; bir mağazadan eser almak, birçok devir daha pahalı oluyor. Zira mağaza sarfiyatları, satıcının masraflarına eklendiği hengam eserlerin daha pahalıya satılmasını gerektiriyor. Gelgelelim internet üzerinden alışverişlerde ek sarfiyatlar, nispeten daha düşük oluyor. Zira satıcılar, eserlerini direkt depolararacılığıyla gönderiyorlar. Bu da değerli bir masraf kalemini ortadan kaldırıyor.

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın tek avantajı fiyatların daha düşük olması değil. Vakit devir satıcılar ya da e-ticaret platformları, internet kullanıcıları tarafından kullanılabilecek kodlaroluşturuyorlar ve bu kodlar kapsamında da ek bir indirim yapıyorlar. Hal bu türlü olunca da tüketiciler, aslında perakende mağazalara orantıyla daha ucuza aldıkları eserler için ek bir indirim daha kazanmış oluyorlar. Gelgelelim bu kuponlardan faydalanmak o kadar da kolay olmuyor.

Şimdi sizlere, bir Google Chrome uzantısından bahsedeceğiz. Bu uzantı, e-ticaret platformları ya da satıcılar tarafından internet ortamında dağıtılan kod ve indirim kuponlarını sizler için takip ediyor. Ziyadesiyle işlevsel bir yapıya sahip olan “Jarrt” isimli bu eklenti, sepetinize eklediğiniz bir eserle ilgili indirim kuponu olup olmadığını anında tarıyor ve şayet faal bu indirim kuponu bulunuyorsa, bunu sizinle paylaşıyor.

Jarrt, Google Chrome’a eklendiğinde bu türlü görünüyor ve şu an etkin olan indirim kodlarının hangi mağazalarda olduğunu sizler için sıralıyor. Sizler de dilerseniz, yukarıdaki fotoğrafta görünen rastgele bir internet sitesinin üzerine tıklayabiliyor, satın almak istediğiniz eserleri inceleyebiliyorsunuz. Rastgele bir e-ticaret platformunda incelediğiniz ya da sepetinize eklediğiniz bir eser ise şu formda gösteriliyor;

Örneğin Samsung Galaxy S10 Plus şu an için bir internet sitesinde 6.499 TL olarak görüntüleniyor. Gelgelelim bu fiyatın üzerine bir indirim kuponu kullanabilecek olsaydık, Jarrt bunu bize direkt gösterecekti. Üstelik bir profil oluşturarak kendinize kişisel bir liste hazırlayabiliyor ve Jarrt’ın size bu listedeki eserlerle ilgili bildirim göndermesini sağlayabiliyorsunuz.

Eğer sizler de Jarrt’ı Google Chrome’a eklemek ve indirim kuponlarından anında yararlanmak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanarak Jarrt’ın Google Chrome mağaza sahifesine erişebilirsiniz. Önünüze çıkan sahifede mekan alan “Chrome’a Ekle” butonuna tıkladığınızdaysa eklenti Chrome’a yükleniyor ve doğrudanaktif hale geliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek