HTC Desire 20 Pro’nun Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

 HTC Desire 20 Pro’nun Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

Bir periyodun en başarılı Android akıllı telefon markalarından biri olan HTC, yeni bir akıllı telefon çıkarmaya hazırlanıyor. GeekBench’te de görülen Desire 20 Pro isimli akıllı telefon hakkında şimdi çok çokça malumat bulunmuyor. Daha öncede HTC cihazlar hakkında hakikat malumatlar sızdıran @LIabTooFeR isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı haberlere nazaran HTC’nin yeni bir telefonu yolda.

@LIabTooFeR, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “HTC’nin öldüğünü sanıyordum… Lakin HTC Desire 20 Pro çıkış yolunda… Tasarım, önden OnePlus 8’e geriden ise Mi 10’a benziyor… Evet, 3,5 mm ses girişi de var” halinde açıklama yaptı.

Geekbench sonuçları da var

Bayomo kod ismi da bulunan yeni HTC Desire 20 Pro’nun Geekbench sonuçlarına nazaran önümüze MediaTek Helio G80 yahut Exynos 9611 üzere bir yonga seti çıkacak üzere gözüküyor. Tekrar de Geekbench, HTC Desire 20 Pro’nun sonuçlardan farklı olarak Qualcomm’un Snapdragon 660 yahut 665 yonga setlerinden biriyle geleceğini söylüyor. Telefon hakkında yeni haberler geldikçe yonga seti konusundaki bilinmezlik de giderilecek üzere görünüyor.

Geekbench’te test edilen cihazdan elde edilen haberlere nazaran bir öteki dikkat cazip detay, telefonun 6 GB RAM’le önümüze çıkacağı cephesinde. Devletimizde de hala büyük bir hayran kitlesine sahip olan HTC, elverişli fiyata sahip kaliteli bir telefon çıkarırsa eski günlerine nazaran dönebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın