Ana sayfa Giyilebilir Teknoloji Honor Band 6 tanıtıldı: İşte öne çıkan özellikleri

Honor Band 6 tanıtıldı: İşte öne çıkan özellikleri

13
0

1.47 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan ve 194×368 piksel ekran çözünürlüğü sunan Honor Band 6, AMOLED ekran teknolojisini kullanıyor. Cihaz üstünde kapasitif bir tuş yer almadığından dolayı ekran çok daha büyük ve çerçeveler de hayli ince.

Huawei TruSeen 4.0 hassas nabız sensörünü de kullanan ürün, bu sayede kullanıcının kalbini anbean takip ederken, TruSleep teknolojisiyle de uyku takibi yapıyor, uyku analizini kullanıcıyla paylaşıyor.

Adet döngülerini takip edebilmesinin beraberinde kandaki oksijen değerini de ölçebilen Honor Band 6, 180 mAh kapasiteli bataryadan enerjisini alıyor. Cihaz, 14 günlük batarya ömrü sunuyor.

Honor Band 6 tanıtıldı: İşte öne çıkan özellikleri

5ATM seviyesine kadar su geçirmez yapıda olan ürünün üstünde manyetik şarj pinleri bulunuyor. Ağırlığı 19 gramı geçmeyen cihazda NFC teknolojisi de yer almakta ve temassız ödeme yapabiliyorsunuz.

Türkiye’ye ne zaman geleceği belli olmayan Honor Band 6’nın iki modeli bulunuyor. Standart modeli 37 dolardan, NFC desteğine sahip modeli ise 43 dolardan alıcısına ulaşacak.