Henry Cavill’dan The Witcher’ın 2. Sezonu Hakkında Paylaşım

 Henry Cavill’dan The Witcher’ın 2. Sezonu Hakkında Paylaşım

Dijital yayın platformlarının sayısının artmasıyla birlikte bu pazardaki yarışma de giderek kızışıyor. Apple TV+, Disney+ ve sair yeni yayın platformlarına karşı gücünü kaybetmek istemeyen Netflix de kendi yepyeni imalatlarına tartı vermiş durumda. Bu bağlamda son devrin en kıymetli prodüksiyonlarından The Witcher’ın kilit rol oynadığını söyleyebiliriz.

Yaklaşık 1 ay evvel birinci serisi yayınlanan seri, hem oyun hem de romanın hayranları tarafından uzun müddettir bekleniyordu. İnternet ortamında yapılan icmaller ve puanlamalara nazaran beklentileri karşılayan The Witcher’ın 2. dönemi için çalışmalar da sürat kesmeden başlayacak üzere görünüyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Netflix, The Witcher’ın resmi hengam çizelgesini paylaşmış ve serinin geleceği hakkında ufak ipuçlarını hayranlarla buluşturmuştu. Şimdiyse serinin 2. serisi hakkında bir açıklama, Geralt of Rivia karakterinde izlediğimiz Henry Cavill’dan geldi.

Kendi resmi Instagram hesabından takipçileri için bir medya paylaşan Henry Cavill, öncelikle seriyi takip eden izleyicilere beğenileri için teşekkür etti. Bu tabirlerden sonra Cavill, serinin 2. döneminin ön prodüksiyon çalışmalarının yakında başlayacağının da haberini verdi. Bilindiği üzere The Witcher’ın başyapımcısı Lauren S. Hissrich de geçtiğimiz günlerde 2. dönem için hazırlandıklarını söylediği bir tweet atmıştı. Henry Cavill’ın yaptığı paylaşımla serinin hayranlarının canlı tutulmaya çalışıldığı söylenebilir.

The Witcher’ın 2. serisinin ne hengam geleceğine dair şimdi bir açıklama olmasa da çalışmaların başlıyor olması, yeni kısımları bekleyenler için kıymetli bir gelişme üzere görünüyor. Bilindiği üzere serinin birinci serisini izleyen ve kısımları tamamlayan izleyiciler, 2. seri için serinin yapımcılarının süratli olması talebinde bulunmuş ve seriye karşı hasretlerini oyuna geçiş yaparak gidereceklerini belirtmişlerdi. The Witcher 3: Wild Hunt’ın yükselen oyuncu sayısı da bunun en büyük göstergesi olmuştu. Serinin 2. dönemi hakkındaki gelişmeleri anbean takip ederek sizlerle paylaşıyor olacağız. Kaçırmamak için takipte kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek