Realme 10000 mAh Hızlı Şarj Destekli Powerbank Çıkaracak
9 Eyl, 2019 13:47 tarihinde eklendi

Realme 10000 mAh Hızlı Şarj Destekli Powerbank Çıkaracak

Realme 10000 mAh Hızlı Şarj Destekli Powerbank Çıkaracak

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, geçtiğimiz gün Realme Q ismindeki akıllı telefonunu piyasaya devam etmiştü. Çinli şirket telefonun piyasaya çıkışından sonrasında adeta yemeğin üstüne gelen tatlı edasında bir ürünü daha piyasaya sürecek.

Nokia N8’i andıran bir görüntüye sahip olan powerbank’ın ismi “Realme Fast Charge Power Bank”. Üç tane renk seçeneğine haiz olan powerbank kırmızı, gri ve sarı renkleri ile satın alınabiliyor. Modellerin bütün hepsinde ise üreticinin adı büyük bir şekilde siyah bir font ile yazılmış.

Realme Fast Charge Power Bank, iki tane girişe haiz. Bu girişlerden biri USB-C, diğeri ise klasik USB-A girişi. İki giriş de 18W hızlı şarj desteğini sağlıyor. Şirketin söylemiş olduğine göre powerbank, tamamen boş bir iPhone XS Max’in bataryasını 56 dakikada doldurabiliyor.

Powerbank 10000 mAh lityum bataryaya haiz. Bu batarya Realme Q’yu 1,7 defa, iPhone XS’i ise 2 kere doldurabiliyor. Realme, powerbank’in bazı dizüstü bilgisayarları ve giyilebilir bazı cihazları da şarj edebileceğini iddia ediyor. Realme Fast Charge Power Bank’in fiyatının 99 yen olması ve 12 Eylül’de Realme’nin resmi sitesinde satışa sunulması planlanıyor.

Like

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *