GTA Vice City’nin İkonik Oteli, GTA 6’da Böyle Görünebilir

 GTA Vice City’nin İkonik Oteli, GTA 6’da Böyle Görünebilir

2019 yılında en çok konuştuğumuz bahislerden bir tanesi olan Rockstar Games ve GTA 6, gündemden düşmek bilmiyor. Zira neredeyse her gün, GTA 6 ile ilgili baş karıştırıcı bir hadise yaşanıyor ve oyunseverler, Rockstar Games’in 2019 yılında duyurmadığı GTA 6 ile ilgili biraz daha umutlanıyorlar. Şimdiyse GTA 6 ile ilgili yaşanan yeni bir gelişme, oyunun nasıl görünebileceğine dair bir ipucusunuyor.

GTA 6 ile ilgili bugüne dek ortaya atılmış pek çok iddiayı sizlerle paylaştık. Bu savlardan en dikkat çekeni, Vice City‘nin bir biçimde GTA 6’nın içerisinde de yan alacağıydı. İşte artık, Vice City’yi avucunun içi üzere bilen oyunseverlerin gözlerini yaşartacak olan bir çalışmayı sizlerle paylaşacağız. Bavo Debraekeleer, GTA Vice City’nin en kıymetli yanlarından bir adedinin PlayStation 5 ve Xbox Series X’te nasıl görünebileceğini gözler önüne seriyor.

GTA Vice City’nin ikonik oteli, oyunda bu türlü görünüyordu

GTA Vice City’de nokta alan “Ocean View” isimli oteli hepimiz biliriz. Burası, Vice City’deki birinci inançlı noktalarımızdan bir tanesiydi. İşte Debraekeleer, “Unreal Engine 4” motorunu kullanarak bu yapının ve içerisinin PlayStation 5 ve XBox Series X’te nasıl görünebileceğini ortaya koydu. Dilerseniz lafı daha ziyade uzatmadan, Debraekeleer’in yapıtlarına yakından bakalım.

GTA Vice City piyasaya sürüldüğünde, elbette kurallar çok farklıydı.Aradan geçen yıllar, görüntü oyun kolunun yolunu önemli mealde açtı ve geliştiriciler, ortaya harika işler koymaya başladılar. Az evvel gördüğünüz paylaşım, görüntü oyun bölümünün ne kadar değiştiğinigözler önüne seriyor.

Elbette bu imajlar, GTA 6’ya ilişkin değil. Sadece bir tasarımcının elinden çıkmış olan hayaliçizimler. Fakat bu çizimlerin benzerleri, ilerleyen devirlerde GTA 6 ile birlikte hayatımıza girebilir. Tekrar de bunun gerçek olabilmesi için Rockstar Games’in bir an evvel GTA 6’yı duyurması ve kamuoyu ile birtakım detaylar paylaşması gerekiyor. Zira bugüne dek, GTA 6 ile ilgili resmi hiçbir haber edinemedik.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek