Fast & Furious Crossroads’tan Oyun İçi Görseller Paylaşıldı

 Fast & Furious Crossroads’tan Oyun İçi Görseller Paylaşıldı

Yıllar boyunca beyaz perdede uzunluk gösteren ve milyonlarca izleyiciyi film salonlarına toplayan Fast & Furious (Süratli ve Öfkeli) markası, bu kere de oyun yerküresine gelmeye hazırlanıyor.

Japonya merkezli bir oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Bandai Namco, Süratli ve Öfkeli’nin resmi oyunu Fast & Furious Crossroads’tan yeni ekran manzaraları paylaştı. Şirket tarafından paylaşılan görseller, oyundaki çevreyi ve oyunda bölge alacak olan otomobilleri oyunculara sunuyor.

Fast & Furious Crossroads

Filmleriyle seyircisini ekran başına kilitleyen Süratli ve Öfkeli, oyunu Fast & Furious Crossroadds ile de hem tek oyunculu hikâye modunda hem de çok oyunculu modunda tıpkı heyecanı sunmayı vaat ediyor. Oyun, oyunculara; özgün bir hikâye, kahramanlar, ekipmanlar, otomobiller ve sinematik usulde durmayan bir aksiyon sunmayı hedefliyor.

Hızlı ve Öfkeli cihanını daha da genişletecek olan Fast & Furious Crossroads’ta Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson sinemadaki rolleri olan Dom, Letty ve Roman’a yine hayat verecek.

Oyunun Aralık 2019’da YouTube üzerinden yayınlanan tanıtım medyası, hayranlarını şad etmeyi başaramamıştı. Yaklaşık 700 bin görüntülenme alan medya, 10 bin beğeni almasına karşın 5.700 olumsuz oy almıştı. Bu yılın mayıs ayında oyunculara sunulacak olan oyun; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oyuncularıyla buluşacak.

Peki, sizin Fast & Furious Crossroads oyunundan beklentileriniz neler? Sizce oyun hayranlarının beklentilerini karşılamayı başarabilecek mi? Yoksa başarısız bir deneme olarak tarihin tozlu raflarındaki yanını mi alacak? Fikirlerinizi ve oyunla ilgili öngörülerinizi icmaller kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Oyun içerisinden paylaşılan gayri ekran manzaraları

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek