Dünyanın İlk Peynir Temalı Oteli Açılıyor

 Dünyanın İlk Peynir Temalı Oteli Açılıyor

Yerkürede farklı temalara sahip birçok otel bulunuyor. Kendine mahsus müşterileri bulunan bu tematik oteller arasında buz oteli, hapishane temalı oteller, Hobbit hanesi temalı oteller bulunuyor. Gelgelelim tematik otellerden en ilginci İngiltere’nin başşehri Londra’da açılıyor.

Dünyanın peynir temalı birinci oteli Londra’da açılıyor. 29 Ocak’ta kapılarını misafirlerine açacak olan otelde peynir temalı mobilyalar, duvar kağıtları, minderler, örtüler bulunacak. Velev banyosunda peynir esanslı sabunlar bulunacak.

Misafirler, suit otelin devasa peynir tesislerinin önünde selfie çekilebilecekler. Oteldeki yemek seçeneği kendin pişir kendin ye çeşidinde olacağı için otelde birçok peynir temalı yemek pişirme kitapları da olacak. Başkaca yemeklerini kendileri pişiremeyen misafirler için peynir teslimat servisleri bulunacak.

Otelde kalma vadesi sonlu

Bir apartmanın içerisinde bölge alacak olan suit, Cafe Rouge tarafından yeni “cheesy” menüsünü kutlamak için tasarlandı. Lakin otel, faaliyetlerini uzun mühlet boyunca devam ettirmeyecek ve 6 Şubat tarihinde kapılarını kapatacak.

Otelde kalma vadesi de 1 geceyle sonlandırılmış durumda. Fiyatsız olarak kalınabilecek olan yerkürenin birinci peynir temalı otelinde misafirler, restoran zincirine bağışta bulunabilecekler. Cafe Rouge’un pazarlama başkanı Jacqueline Fletcher “Biz mütemadi olarak müşterilerimizin damak tadını karşılamak istiyoruz ve peynirli yemekler konusunda hakikaten iştahlı olan kişiler olduğunu biliyoruz” sözlerini kullandı.

Peynir sevdalıları için peynir temalı bu oteli kurduklarını lisana getiren Jacqueline Fletcher, misafirlerinin kendi kış yemeklerini de deneyebileceklerini söyledi. Pekala, siz bu peynir temalı otel hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek