DMC3 SE, Yeni Bir ‘Style Change’ Sistemine Sahip Olacak

 DMC3 SE, Yeni Bir ‘Style Change’ Sistemine Sahip Olacak

Geçtiğimiz yılın kasım ayında yapılan açıklamayla Nintendo Store’da 20 Şubat 2020’den itibaren erişilebilir olacağını öğrendiğimiz Devil May Cry 3 Special Edition, Nintendo Switch için birtakım özelleştirmelerle birlikte gelecek. Oyun hakkında geçtiğimiz günlerde Devil May Cry’ın resmi Twitter hesabından paylaşılan medya, bunun ipuçlarını vermişti. Şimdiyse oyunun internet sitesinde yeni ‘Style Change’ sisteminin geleceğine dair datalara ulaşıldı.

Geliştirici Matt Walker, bu haftanın başlarında paylaşılan medyada önümüzdeki ay çıkışını gerçekleştirecek için oyun motive olduklarını ve yeni şeyler ekleyeceklerini söylemişti. Medyanın ilerleyen kısımlarında duyurular için 16 Ocak, 30 Ocak ve 13 Şubat tarihlerini veren Walker, bu tarihlerde nelerin duyurulacağı hakkındaysa detay vermemişti.

Devil May Cry 3’ün sahifesinde enteresan detaylara rastlandı:

Devil May Cry’ın Nintendo için hazırlanan resmi internet sahifesinde bölge alan tabirlerden kimileri, oyuna gelecek yeniliklerden ve yapılacak duyurulardan birinin ‘Style Change’ sistemi olduğunu gösteriyor. Devil May Cry 4 ile birlikte seriye eklenen özellik, durumunuza nazaran en iyi stile süratlice geçiş yapmanıza imkan tanıyor.

Sitede taraf alan “Hıza mı yoksa savunmaya mı öncelik verecek misiniz? Kılıç sanatkarı mı yoksa silah oyunu mu?” sözlerinin bu sisteme işaret ettiğine kesin gözüyle bakılıyor. Bu da demek oluyor ki Matt Walker’ın medyada açıkladığı tarihlerden birinde bu yeniliği görme ihtimalimiz epey yüksek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Çerez Örnek